Saatse Agro OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 17 100 € | — | 0 € |
| 2026 II kv | 0 € | — | 0 € |
| 2026 I kv | 35 000 € | — | 0 € |
| 2025 IV kv | 5923 € | — | 0 € |
| 2025 III kv | 6942 € | — | 0 € |
| 2025 II kv | 0 € | — | — |
| 2025 I kv | 100 € | — | 0 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||
| Käibevara kokku | 482 | 15 611 | 21 077 |
| Põhivara kokku | — | 30 316 | 77 585 |
| Vara kokku | 482 | 45 927 | 98 662 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||
| Lühiajalised kohustised | 0 | 0 | 2832 |
| Pikaajalised kohustised | — | 500 | 43 000 |
| Kohustised kokku | 0 | 500 | 45 832 |
| Osakapital | 1000 | 1000 | 1000 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | −518 | 44 427 |
| Aruandeaasta kasum | −518 | 44 945 | 7403 |
| Omakapital kokku | 482 | 45 427 | 52 830 |
| Kasumiaruanne | |||
| Müügitulu | 994 | 42 891 | 12 965 |
| Ärikasum | −518 | 44 936 | 10 037 |
| EBITDA | — | 47 394 | 12 768 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −518 | 44 945 | 7403 |
| Aruande aasta kasum | −518 | 44 945 | 7403 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 |
| Põhivara kulum | — | 2458 | 2731 |
| Muud näitajad | |||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Saatse Agro OÜ
Ülevaade
Saatse Agro OÜ (registrikood 16827664) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2023. aastal ja on registris olnud 3 aastat. Registrijärgne asukoht: Rääsolaane küla, Setomaa vald, Võru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus (EMTAK 01111). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102660995).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 12 965 €, mis on 69,8% vähem kui aasta varem (42 891 €). Aastatel 2023–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 261% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 7403 € (57,1% müügitulust). Avaldatud 3 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 2. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 98 662 € ja omakapital 52 830 € (53,5% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 17 100 €, mis on 146% rohkem kui aasta varem samas kvartalis.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 29.05.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.