Tubli töö OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 151 521 € | 12 | 12 307 € |
| 2026 II kv | 101 250 € | 12 | 23 123 € |
| 2026 I kv | 207 476 € | 23 | 46 937 € |
| 2025 IV kv | 405 966 € | 34 | 77 737 € |
| 2025 III kv | 497 538 € | 48 | 74 497 € |
| 2025 II kv | 383 243 € | 54 | 58 610 € |
| 2025 I kv | 150 847 € | 46 | 25 858 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2024–2025
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||
| Käibevara kokku | 79 751 | 182 411 |
| Põhivara kokku | 0 | 2230 |
| Vara kokku | 79 751 | 184 641 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||
| Lühiajalised kohustised | 67 359 | 135 449 |
| Pikaajalised kohustised | 0 | 0 |
| Kohustised kokku | 67 359 | 135 449 |
| Osakapital | 100 | 100 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 12 292 |
| Aruandeaasta kasum | 12 292 | 36 800 |
| Omakapital kokku | 12 392 | 49 192 |
| Kasumiaruanne | ||
| Müügitulu | 695 351 | 1 453 231 |
| Ärikasum | 12 205 | 36 609 |
| EBITDA | — | 37 579 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 12 292 | 36 800 |
| Aruande aasta kasum | 12 292 | 36 800 |
| Tööjõukulud | 290 830 | 747 001 |
| Põhivara kulum | — | 970 |
| Muud näitajad | ||
| Töötajaid | 30 | 46 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
2 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 2 hankijalt (24.04.2026–24.08.2026). Lisaks 29 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Tööjõu renditeenus · Kraanaoperaator | Enefit Industry OÜ | kuni 0 € | 24.08.2026 |
| Tööjõu renditeenus · Tööstuslik alpinist | Enefit Industry OÜ | kuni 0 € | 24.08.2026 |
| Tööjõu renditeenus · Tellingute monteerija/paigaldaja | Enefit Industry OÜ | kuni 0 € | 24.08.2026 |
| Tööjõu renditeenus · Elektrik / mõõte- ja automaatikaseadmete elektrik (elektrilukksepp), elektrimontöör 4. taseme kutsetunnistusega. | Enefit Industry OÜ | kuni 0 € | 24.08.2026 |
| Tööjõu renditeenus · Katlapuhastaja | Enefit Industry OÜ | kuni 0 € | 24.08.2026 |
| Tööjõu renditeenus · Monteerija | Enefit Industry OÜ | kuni 0 € | 24.08.2026 |
| Tööjõu renditeenus · Keevitaja-lukksepp tuletöödelubadega | Enefit Industry OÜ | kuni 0 € | 24.08.2026 |
| Tööjõu renditeenus · Nõutavad oskused: MIG/MAG keevitusseadmetel; täistraatkeevitus protsessi 135 tundmine; BW – põkkõmbluse ja FW nurkõmbluse tundmine. | Enefit Industry OÜ | kuni 0 € | 24.08.2026 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Tubli töö OÜ
Ülevaade
Tubli töö OÜ (registrikood 16928543) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2024. aastal ja on registris olnud 2 aastat. Registrijärgne asukoht: Narva linn, Ida-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala tööjõurent (EMTAK 78201). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102716616).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 1 453 231 €, mis on 109% rohkem kui aasta varem (695 351 €). Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 36 800 € (2,5% müügitulust). Majandusaastal 2025 oli töötajaid 46 (aasta varem 30). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 31 592 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 184 641 € ja omakapital 49 192 € (26,6% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 151 521 €, mis on 69,5% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 12. Tööjõumakse tasuti kvartalis 12 307 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 790 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 14.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.