Operail OÜRegistrisse kantud
Sellel ettevõttel ei ole esitatud majandusaasta aruandeid.
Suhtarvud
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 2 741 555 € | 65 | 354 504 € |
| 2026 II kv | 2 136 840 € | 66 | 359 782 € |
| 2026 I kv | 3 754 617 € | 69 | 430 908 € |
| 2025 IV kv | 3 436 302 € | 78 | 429 597 € |
| 2025 III kv | 2 267 822 € | 75 | 465 062 € |
| 2025 II kv | 4 743 351 € | 78 | 627 497 € |
| 2025 I kv | 2 077 603 € | 93 | 423 398 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Riskid ja kohustused1 probleem4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
6 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 1 522 100 € väärtuses, 3 hankijalt (21.03.2025–26.05.2026). Lisaks 2 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Koidula-Petseri piirijaamade vahel piiriülese veduriteenuse kontsessioon 2026 | AS Eesti Raudtee | kuni 279 660 € | 26.05.2026 |
| Veduri rent | Enefit Industry OÜ | 521 220 € | 26.05.2026 |
| Vedurijuhtimise teenuse osutamine | AS Eesti Liinirongid | 200 000 € | 25.03.2026 |
| Veduriteenus 2026 - 2028 | AS Eesti Raudtee | kuni 270 000 € | 02.01.2026 |
| Veduri rent | Enefit Industry AS | 521 220 € | 18.06.2025 |
| Koidula-Petseri piirijaamade vahel piiriülese veduriteenuse kontsessioon 2025 | aktsiaselts Eesti Raudtee | 279 660 € | 21.03.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Operail OÜ
Ülevaade
Operail OÜ (registrikood 17093388) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2024. aastal ja on registris olnud üle aasta. Registrijärgne asukoht: Lasnamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102788893).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 2 741 555 €, mis on 20,9% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 65. Tööjõumakse tasuti kvartalis 354 504 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 3310 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 2 liiget. Nõukogusse kuulub 3 liiget. Registri järgi on ettevõttel 3 omanikku. Suurim osalus (42,5%) kuulub ettevõttele Miketing OÜ.
Tähelepanekud
Tähtajaks esitamata on 2 majandusaasta aruannet, viimasena majandusaasta 2025 oma.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.