Volta Power OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2024/25Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 584 219 € | 1 | 4489 € |
| 2026 II kv | 403 311 € | 1 | 4416 € |
| 2026 I kv | 81 886 € | 1 | 6701 € |
| 2025 IV kv | 222 225 € | 1 | 4878 € |
| 2025 III kv | 297 562 € | 1 | 5775 € |
| 2025 II kv | 16 131 € | 1 | 4878 € |
| 2025 I kv | 0 € | 1 | 4373 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2025
| 2024/25 | |
|---|---|
| Bilanss — vara | |
| Käibevara kokku | 162 225 |
| Põhivara kokku | — |
| Vara kokku | 162 225 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |
| Lühiajalised kohustised | 22 643 |
| Pikaajalised kohustised | — |
| Kohustised kokku | 22 643 |
| Osakapital | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — |
| Aruandeaasta kasum | 137 082 |
| Omakapital kokku | 139 582 |
| Kasumiaruanne | |
| Müügitulu | 553 561 |
| Ärikasum | 137 331 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 137 082 |
| Aruande aasta kasum | 137 082 |
| Tööjõukulud | 61 261 |
| Põhivara kulum | — |
| Muud näitajad | |
| Töötajaid | 1 |
| Arvutuslik dividend | — |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 834 225 € väärtuses, 1 hankijalt (07.04.2025–07.04.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Liitumine Harku 110kV alajaamas IV | Elering AS | 834 225 € | 07.04.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Volta Power OÜ
Ülevaade
Volta Power OÜ (registrikood 17103661) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2024. aastal ja on registris olnud üle aasta. Registrijärgne asukoht: Mustamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala elektri- ja sidevõrkude ehitus (EMTAK 42221). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102805132).
Majandustulemused
Majandusaastal 2024/25 oli müügitulu 553 561 €. Majandusaasta 2024/25 puhaskasum oli 137 082 € (24,8% müügitulust). Majandusaastal 2024/25 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 553 561 €. Majandusaasta 2024/25 lõpus oli bilansimaht 162 225 € ja omakapital 139 582 € (86,0% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 584 219 €, mis on 96,3% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 4489 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 2760 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2024/25) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.