Võru linn, Mäe tn 4 korteriühistuRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Selle näitaja kohta andmeid ei ole.
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 27 594 | 29 640 | 32 149 | 34 552 | 43 487 | 33 061 | 44 371 |
| Põhivara kokku | — | — | — | — | — | — | — |
| Vara kokku | 27 594 | 29 640 | 32 149 | 34 552 | 43 487 | 33 061 | 44 371 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 771 | 697 | 910 | 1196 | 908 | 898 | 873 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 771 | 697 | 910 | 1196 | 908 | 898 | 873 |
| Osakapital | — | — | — | — | — | — | — |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | — | — | — | — | — | — |
| Aruandeaasta kasum | — | — | — | — | — | — | — |
| Omakapital kokku | — | — | — | — | — | — | — |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | — | — | — | — | — | — | — |
| Ärikasum | — | — | — | — | — | — | — |
| Kasum enne tulumaksustamist | — | — | — | — | — | — | — |
| Aruande aasta kasum | — | — | — | — | — | — | — |
| Tööjõukulud | 660 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — | — | — | — |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | — | — | — | — | — | — |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
Ettevõte on ise hankija: 1 hanget. Vaata hankeid →
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Võru linn, Mäe tn 4 korteriühistu
Ülevaade
Võru linn, Mäe tn 4 korteriühistu (registrikood 80101459) on korteriühistu. Ettevõte kanti äriregistrisse 1999. aastal ja on registris olnud 27 aastat. Registrijärgne asukoht: Võru linn, Võru maakond.
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 2 liiget.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 24.03.2026. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.