Mittetulundusühing RV StudioRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Selle näitaja kohta andmeid ei ole.
Suhtarvud
2024Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 1 | 1157 € |
| 2026 II kv | — | 1 | 1089 € |
| 2026 I kv | — | 1 | 1064 € |
| 2025 IV kv | — | 1 | 1085 € |
| 2025 III kv | — | 1 | 1085 € |
| 2025 II kv | — | 1 | 1131 € |
| 2025 I kv | — | 1 | 963 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | 66 966 | 82 974 | 83 042 | 88 018 | 86 555 | 77 812 |
| Põhivara kokku | — | — | — | — | — | — |
| Vara kokku | 66 966 | 82 974 | 83 042 | 88 018 | 86 555 | 77 812 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | 2269 | 2300 | 1069 | 2741 | 966 | 1418 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 2269 | 2300 | 1069 | 2741 | 966 | 1418 |
| Osakapital | — | — | — | — | — | — |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | — | — | — | — | — |
| Aruandeaasta kasum | — | — | — | — | — | — |
| Omakapital kokku | — | — | — | — | — | — |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | — | — | — | — | — | — |
| Ärikasum | — | — | — | — | — | — |
| Kasum enne tulumaksustamist | — | — | — | — | — | — |
| Aruande aasta kasum | — | — | — | — | — | — |
| Tööjõukulud | 8429 | 9377 | 9836 | 10 501 | 11 695 | 15 645 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — | — | — |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | — | — | — | — | — |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (20.02.2024–20.02.2024). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Televisioonisaadete tootmise tehniliste teenuste tellimine · Teleoperaatori teenus | Tallinna Strateegiakeskus | kuni 170 000 € | 20.02.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Kokkuvõte: Mittetulundusühing RV Studio
Ülevaade
Mittetulundusühing RV Studio (registrikood 80381252) on tavaline mittetulundusühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2015. aastal ja on registris olnud 11 aastat. Registrijärgne asukoht: Lasnamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala kinofilmide, videote ja telesaadete tootmisjärgsed tegevusalad (EMTAK 59121).
Majandustulemused
Majandusaastal 2024 oli töötajaid 1.
Värskeimad kvartalinäitajad
Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 870 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 2 liiget.
Tähelepanekud
Majandusaasta 2025 aruanne on tähtajaks esitamata.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2024) esitati 26.08.2025. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.