mtü TURVAMEEDIKRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Selle näitaja kohta andmeid ei ole.
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 3846 | 3212 | 3609 | 12 479 | 19 123 | 30 342 | 52 818 |
| Põhivara kokku | — | — | — | — | — | — | — |
| Vara kokku | 3846 | 3212 | 3609 | 12 479 | 19 123 | 30 342 | 52 818 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 2725 | 3363 | 0 | 2890 | 2907 | 4669 | 12 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 2725 | 3363 | 0 | 2890 | 2907 | 4669 | 12 |
| Osakapital | — | — | — | — | — | — | — |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | — | — | — | — | — | — |
| Aruandeaasta kasum | — | — | — | — | — | — | — |
| Omakapital kokku | — | — | — | — | — | — | — |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | — | — | — | — | — | — | — |
| Ärikasum | — | — | — | — | — | — | — |
| Kasum enne tulumaksustamist | — | — | — | — | — | — | — |
| Aruande aasta kasum | — | — | — | — | — | — | — |
| Tööjõukulud | — | — | — | — | — | — | — |
| Põhivara kulum | — | — | — | — | — | — | — |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | — | — | — | — | — | — |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Kokkuvõte: mtü TURVAMEEDIK
Ülevaade
Mtü TURVAMEEDIK (registrikood 80559611) on tavaline mittetulundusühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2019. aastal ja on registris olnud 7 aastat. Registrijärgne asukoht: Saku alevik, Saku vald, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muud mujal liigitamata tervishoiualad (EMTAK 86992).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 21.07.2026. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.