President Kaljulaid Foundation MTÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Selle näitaja kohta andmeid ei ole.
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 31 620 € | 25 | 46 946 € |
| 2026 II kv | 61 073 € | 25 | 47 930 € |
| 2026 I kv | 71 455 € | 13 | 41 602 € |
| 2025 IV kv | 76 310 € | 12 | 36 994 € |
| 2025 III kv | 3104 € | 8 | 32 264 € |
| 2025 II kv | 77 348 € | 6 | 29 293 € |
| 2025 I kv | 59 269 € | 5 | 29 238 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2022–2025
| 2021/22 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||
| Käibevara kokku | 39 257 | 93 083 | 49 317 | 243 282 |
| Põhivara kokku | — | — | — | — |
| Vara kokku | 39 257 | 93 083 | 49 317 | 243 282 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||
| Lühiajalised kohustised | 33 386 | 35 098 | 36 854 | 98 242 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | 206 840 |
| Kohustised kokku | 33 386 | 35 098 | 36 854 | 305 082 |
| Osakapital | — | — | — | — |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | — | — | — |
| Aruandeaasta kasum | — | — | — | — |
| Omakapital kokku | — | — | — | — |
| Kasumiaruanne | ||||
| Müügitulu | — | — | — | — |
| Ärikasum | — | — | — | — |
| Kasum enne tulumaksustamist | — | — | — | — |
| Aruande aasta kasum | — | — | — | — |
| Tööjõukulud | 127 986 | 148 047 | 227 752 | 324 520 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — |
| Muud näitajad | ||||
| Töötajaid | 3 | 4 | 5 | 6 |
| Arvutuslik dividend | — | — | — | — |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Kokkuvõte: President Kaljulaid Foundation MTÜ
Ülevaade
President Kaljulaid Foundation MTÜ (registrikood 80602575) on tavaline mittetulundusühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2021. aastal ja on registris olnud 4 aastat. Registrijärgne asukoht: Lasnamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala kodanikuõiguste kaitse ja eestkoste; teatud elanikegrupi huvide kaitse (EMTAK 94991). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102506224).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli töötajaid 6 (aasta varem 5).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 31 620 €, mis on 919% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 25. Tööjõumakse tasuti kvartalis 46 946 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1280 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 2 liiget.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 15.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. LEI-kood (98450036D0D15C83BB85) pärineb GLEIF-i andmebaasist. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.