Osaühing ARTESTIRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 49 426 € | 2 | 4265 € |
| 2026 II kv | 22 247 € | 2 | 3646 € |
| 2026 I kv | 39 447 € | 2 | 3742 € |
| 2025 IV kv | 35 059 € | 2 | 3697 € |
| 2025 III kv | 73 965 € | 2 | 2166 € |
| 2025 II kv | 14 895 € | — | 804 € |
| 2025 I kv | 57 207 € | — | 2534 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 17 009 | 37 881 | 18 488 | 39 886 | 55 119 | 47 078 | 65 932 |
| Põhivara kokku | 195 105 | 256 811 | 255 356 | 264 650 | 426 967 | 389 385 | 342 204 |
| Vara kokku | 212 114 | 294 692 | 273 844 | 304 536 | 482 086 | 436 463 | 408 136 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 14 503 | 89 608 | 38 908 | 23 095 | 139 299 | 101 030 | 93 178 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 14 503 | 89 608 | 38 908 | 23 095 | 139 299 | 101 030 | 93 178 |
| Osakapital | 5752 | 5752 | 5752 | 5752 | 5752 | 5752 | 5752 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 193 135 | 191 284 | 198 757 | 228 609 | 275 114 | 336 460 | 329 106 |
| Aruandeaasta kasum | −1851 | 7473 | 29 852 | 46 505 | 61 346 | −7354 | −20 475 |
| Reservid ja muu omakapital | 575 | 575 | 575 | 575 | 575 | 575 | 575 |
| Omakapital kokku | 197 611 | 205 084 | 234 936 | 281 441 | 342 787 | 335 433 | 314 958 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 103 688 | 105 674 | 169 458 | 212 125 | 211 674 | 190 065 | 162 507 |
| Ärikasum | −1852 | 7472 | 30 351 | 53 038 | 63 682 | −21 153 | −18 002 |
| EBITDA | 7576 | 17 530 | 45 991 | 76 529 | 103 957 | 43 985 | 45 626 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −1851 | 7473 | 29 852 | 46 505 | 61 346 | −7354 | −20 475 |
| Aruande aasta kasum | −1851 | 7473 | 29 852 | 46 505 | 61 346 | −7354 | −20 475 |
| Tööjõukulud | 22 395 | 18 638 | 25 082 | 31 485 | 45 053 | 41 697 | 29 060 |
| Põhivara kulum | 9428 | 10 058 | 15 640 | 23 491 | 40 275 | 65 138 | 63 628 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
9 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 205 918 € väärtuses, 6 hankijalt (03.10.2023–23.04.2025). Lisaks 2 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Puude raie ja hooldusteenuse raamleping 2025- 2028 | aktsiaselts Eesti Raudtee | kuni 100 000 € | 23.04.2025 |
| Niitmise ja võsalõikuse raamleping 2025- 2027 | aktsiaselts Eesti Raudtee | kuni 1 500 000 € | 14.04.2025 |
| Talvised teehooldustööd · Mustanina piirkond | Aktsiaselts NARVA-JÕESUU KOMMUNAAL | 29 138 € | 28.10.2024 |
| Talvised teehooldustööd · Vaivara piirkond | Aktsiaselts NARVA-JÕESUU KOMMUNAAL | 53 552 € | 28.10.2024 |
| Talvised teehooldustööd · Udria piirkond | Aktsiaselts NARVA-JÕESUU KOMMUNAAL | 59 493 € | 28.10.2024 |
| Narva Paul Kerese väljakule püsihaljastuse rajamine | Narva Linna Arenduse ja Ökonoomika Amet | 27 338 € | 16.08.2024 |
| Haljastustööde teostamine Sillamäe linnas (3. etapp) | Sillamäe Linnavalitsus | 21 329 € | 17.05.2024 |
| Hekkide kujundamine ja kändude freesimine 2024 · Hekkide kujundamine | Kohtla-Järve Linnavalitsus | 9763 € | 13.05.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Osaühing ARTESTI
Ülevaade
Osaühing ARTESTI (registrikood 10003442) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 1995. aastal ja on registris olnud 30 aastat. Registrijärgne asukoht: Vaivara küla, Narva-Jõesuu linn, Ida-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala maastiku hooldus ja korrashoid (EMTAK 81301). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100137381).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 162 507 €, mis on 14,5% vähem kui aasta varem (190 065 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 7,8% aastas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 20 475 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 2 (aasta varem 3). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 81 254 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 408 136 € ja omakapital 314 958 € (77,2% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 49 426 €, mis on 33,2% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 2. Tööjõumakse tasuti kvartalis 4265 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1420 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 26.05.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.