OÜ Enn Roose & KoRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 1928 € | — | 0 € |
| 2026 II kv | 1081 € | — | 0 € |
| 2026 I kv | 2733 € | — | 0 € |
| 2025 IV kv | 389 € | — | 0 € |
| 2025 III kv | 3832 € | — | 4011 € |
| 2025 II kv | 1428 € | — | 3685 € |
| 2025 I kv | 514 € | 1 | 118 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 33 722 | 33 069 | 30 572 | 32 863 | 35 543 | 32 725 | 29 012 |
| Põhivara kokku | 14 318 | 10 893 | 7730 | 4778 | 1826 | 37 | 0 |
| Vara kokku | 48 040 | 43 962 | 38 302 | 37 641 | 37 369 | 32 762 | 29 012 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 9840 | 9584 | 6598 | 2718 | 8441 | 21 482 | 15 899 |
| Pikaajalised kohustised | 11 316 | 3086 | 0 | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 21 156 | 12 670 | 6598 | 2718 | 8441 | 21 482 | 15 899 |
| Osakapital | 19 167 | 19 167 | 19 164 | 19 164 | 19 164 | 19 164 | 19 164 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | −1494 | 6034 | 10 442 | 10 857 | 14 004 | 7957 | −9567 |
| Aruandeaasta kasum | 7528 | 4408 | 415 | 3219 | −5923 | −17 524 | 1833 |
| Reservid ja muu omakapital | 1683 | 1683 | 1683 | 1683 | 1683 | 1683 | 1683 |
| Omakapital kokku | 26 884 | 31 292 | 31 704 | 34 923 | 28 928 | 11 280 | 13 113 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 116 731 | 83 082 | 91 421 | 105 084 | 121 021 | 109 163 | 20 341 |
| Ärikasum | 8085 | 4787 | 676 | 3256 | −5867 | −17 133 | 2207 |
| EBITDA | 12 574 | 8212 | 3839 | 6208 | −2915 | −15 344 | 2244 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 7528 | 4408 | 415 | 3219 | −5867 | −17 482 | 2088 |
| Aruande aasta kasum | 7528 | 4408 | 415 | 3219 | −5923 | −17 524 | 1833 |
| Tööjõukulud | 9572 | 6789 | 15 011 | 12 397 | 27 156 | 30 209 | 1087 |
| Põhivara kulum | 4489 | 3425 | 3163 | 2952 | 2952 | 1789 | 37 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: OÜ Enn Roose & Ko
Ülevaade
OÜ Enn Roose & Ko (registrikood 10049906) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 1996. aastal ja on registris olnud 30 aastat. Registrijärgne asukoht: Vahtraste küla, Muhu vald, Saare maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100088854).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 20 341 €, mis on 81,4% vähem kui aasta varem (109 163 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 25,3% aastas. See on ettevõtte väikseim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 1833 € (9,0% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1 (aasta varem 4). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 20 341 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 29 012 € ja omakapital 13 113 € (45,2% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 1928 €, mis on 49,7% vähem kui aasta varem samas kvartalis.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Registri järgi on ettevõttel 2 omanikku. Suurim osalus (93,8%) kuulub eraisikule.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.