Kanise osaühingRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 32 806 € | 1 | 335 € |
| 2026 II kv | 37 158 € | 1 | 335 € |
| 2026 I kv | 37 502 € | 1 | 335 € |
| 2025 IV kv | 37 716 € | 1 | 335 € |
| 2025 III kv | 38 623 € | 1 | 335 € |
| 2025 II kv | 41 991 € | 1 | 335 € |
| 2025 I kv | 40 960 € | 1 | 329 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 24 000 € (58% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 87 878 | 113 068 | 111 628 | 91 143 | 73 906 | 66 947 | 70 054 |
| Põhivara kokku | 5575 | 1963 | 32 | 0 | 0 | — | — |
| Vara kokku | 93 453 | 115 031 | 111 660 | 91 143 | 73 906 | 66 947 | 70 054 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 27 417 | 7317 | 11 051 | 9320 | 10 110 | 22 694 | 23 225 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 27 417 | 7317 | 11 051 | 9320 | 10 110 | 22 694 | 23 225 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 48 236 | 55 224 | 68 902 | 49 797 | 31 011 | 12 984 | 17 441 |
| Aruandeaasta kasum | 14 988 | 49 678 | 28 895 | 29 214 | 29 973 | 28 457 | 26 576 |
| Reservid ja muu omakapital | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 |
| Omakapital kokku | 66 036 | 107 714 | 100 609 | 81 823 | 63 796 | 44 253 | 46 829 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 183 489 | 255 739 | 201 758 | 220 857 | 179 479 | 179 012 | 155 815 |
| Ärikasum | 24 988 | 51 678 | 36 150 | 38 772 | 38 833 | 36 620 | 33 345 |
| EBITDA | 28 581 | 55 290 | 38 081 | 38 804 | 38 833 | 36 620 | 33 345 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 24 988 | 51 678 | 36 151 | 38 772 | 38 833 | 36 620 | 33 345 |
| Aruande aasta kasum | 14 988 | 49 678 | 28 895 | 29 214 | 29 973 | 28 457 | 26 576 |
| Tööjõukulud | 16 900 | 19 200 | 16 073 | 21 160 | 20 437 | 6562 | 2921 |
| Põhivara kulum | 3593 | 3612 | 1931 | 32 | 0 | 0 | 0 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 8000 | 36 000 | 48 000 | 48 000 | 48 000 | 24 000 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
5 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 130 034 € väärtuses, 2 hankijalt (09.01.2024–13.04.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Kirurgilised väikeinstrumendid · Sidemekäärid Lister korduvkasutatav rester. | sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum | 3511 € | 13.04.2026 |
| Kirurgilised väikeinstrumendid · Kirurgilised käärid Iris korduvkasutatav rester. | sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum | 1105 € | 13.04.2026 |
| Kirurgilised väikeinstrumendid · Õmbluse eemaldaja ster! | sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum | 1874 € | 13.04.2026 |
| Kirurgilised väikeinstrumendid · Klemm Pean korduvkasutatav rester. | sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum | 1165 € | 13.04.2026 |
| Kirurgilised väikeinstrumendid · Pintsett korduvkasutatav rester. | sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum | 4459 € | 13.04.2026 |
| Sidematerjali, kipside ja haavaravi toodete ostmine · Süsteplaaster 2 | Aktsiaselts Lääne-Tallinna Keskhaigla | 6000 € | 31.12.2025 |
| Andurikaitsete ja ultraheli geeli ostmine · Andurikaitse ~ 3,2cm x ~20cm | sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum | 19 760 € | 18.09.2024 |
| Sidematerjali, kipside ja haavaravi toodete ostmine · Süsteplaaster 2 | Aktsiaselts Lääne-Tallinna Keskhaigla | 3000 € | 26.01.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Kanise osaühing
Ülevaade
Kanise osaühing (registrikood 10049993) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 1996. aastal ja on registris olnud 30 aastat. Registrijärgne asukoht: Pirita linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük (EMTAK 46462). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100665015).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 155 815 €, mis on 13,0% vähem kui aasta varem (179 012 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 2,7% aastas. See on ettevõtte väikseim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 26 576 € (17,1% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 155 815 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 70 054 € ja omakapital 46 829 € (66,8% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 32 806 €, mis on 15,1% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 335 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 400 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 25.02.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.