JK Taverni OsaühingRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Kasum on EBITDA-st suurem finantstulude tõttu (nt dividendid või intressid), mida EBITDA ei sisalda.
Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 65 021 € | 6 | 6110 € |
| 2026 II kv | 66 542 € | 6 | 6215 € |
| 2026 I kv | 68 933 € | 6 | 7611 € |
| 2025 IV kv | 71 170 € | 7 | 6232 € |
| 2025 III kv | 67 105 € | 7 | 6560 € |
| 2025 II kv | 70 548 € | 7 | 6480 € |
| 2025 I kv | 70 474 € | 7 | 6187 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 94 281 | 139 336 | 108 228 | 152 987 | 80 950 | 47 664 | 46 463 |
| Põhivara kokku | 20 529 | 13 954 | 7102 | 3154 | 699 | 0 | 0 |
| Vara kokku | 114 810 | 153 290 | 115 330 | 156 141 | 81 649 | 47 664 | 46 463 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 54 096 | 32 294 | 43 262 | 31 062 | 15 053 | 15 352 | 18 871 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 54 096 | 32 294 | 43 262 | 31 062 | 15 053 | 15 352 | 18 871 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 99 751 | 57 902 | 118 185 | 69 257 | 112 268 | 63 784 | 29 502 |
| Aruandeaasta kasum | −41 848 | 60 283 | −48 928 | 53 011 | −48 483 | −34 283 | −4721 |
| Reservid ja muu omakapital | 255 | 255 | 255 | 255 | 255 | 255 | 255 |
| Omakapital kokku | 60 714 | 120 996 | 72 068 | 125 079 | 66 596 | 32 312 | 27 592 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 579 512 | 638 575 | 492 631 | 567 054 | 368 255 | 267 728 | 278 609 |
| Ärikasum | −41 848 | 51 063 | −48 928 | 53 011 | −48 483 | −34 289 | −4722 |
| EBITDA | −33 963 | 57 638 | 5424 | 56 959 | −46 028 | −33 590 | −4722 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −41 848 | 60 283 | −48 928 | 53 011 | −48 483 | −34 283 | −4721 |
| Aruande aasta kasum | −41 848 | 60 283 | −48 928 | 53 011 | −48 483 | −34 283 | −4721 |
| Tööjõukulud | 202 919 | 189 824 | 145 274 | 115 231 | 99 124 | 93 210 | 94 940 |
| Põhivara kulum | 7885 | 6575 | 54 352 | 3948 | 2455 | 699 | 0 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 19 | 16 | 13 | 11 | 7 | 7 | 7 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 10 000 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
3 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 574 972 € väärtuses, 1 hankijalt (28.11.2023–28.11.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Toimetulekuraskustes inimeste toitlustamisteenuse tellimine | Tallinna Sotsiaaltöö Keskus | 297 300 € | 28.11.2025 |
| Toitlustusteenuse tellimine · Toitlustusteenuse tellimine Tallinna Sotsiaaltöö Keskusele | Tallinna Sotsiaaltöö Keskus | 78 840 € | 28.11.2024 |
| Toimetulekuraskustes inimeste toitlustamine | Tallinna Sotsiaaltöö Keskus | 198 832 € | 28.11.2023 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: JK Taverni Osaühing
Ülevaade
JK Taverni Osaühing (registrikood 10204075) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 1997. aastal ja on registris olnud 29 aastat. Registrijärgne asukoht: Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine (EMTAK 56221). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100241730).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 278 609 €, mis on 4,1% rohkem kui aasta varem (267 728 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 11,5% aastas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 4721 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 2. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 7. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 39 801 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 46 463 € ja omakapital 27 592 € (59,4% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 65 021 €, mis on 3,1% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 6. Tööjõumakse tasuti kvartalis 6110 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 790 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 20.04.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.