Osaühing Larsen FPRegistrisse kantud

10221587OsaühingAsutatud 1997

Majandusnäitajad

98 700 €−13,5%
Käive 2025
+30,2%
Keskmine kasv aastas 2019–2025
050 tuh100 tuh150 tuh2019202020212022202320242025

Suhtarvud

2025
Bilansi struktuur
KäibevaraPõhivaraKohustisedOmakapital
0500 tuh1 mln1,5 mln2019202020212022202320242025
Kvartaalsed näitajad
KvartalKäiveTöötajate arvTööjõumaksud
2026 III kv31 701 €11648 €
2026 II kv37 313 €11096 €
2026 I kv13 092 €12713 €
2025 IV kv341 013 €22958 €
2025 III kv202 233 €22958 €
2025 II kv267 131 €22290 €
2025 I kv5012 €21977 €

Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.

Dividendid

arvutuslik
2025

Dividende ei jaotatud.

Ajalugu
20250 €
20240 €
20236390 €
20220 €
20210 €
20200 €

Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.

Aruannete koondnäitajad2019–2025
2019202020212022202320242025
Bilanss — vara
Käibevara kokku191 353171 859274 738308 129381 709450 816511 185
Põhivara kokku612 223595 721582 877568 762538 545508 928513 516
Vara kokku803 576767 580857 615876 891920 254959 7441 024 701
Bilanss — kohustised ja omakapital
Lühiajalised kohustised187 697197 728235 990188 909148 266153 591163 503
Pikaajalised kohustised258 893218 953139 071139 071139 071139 071165 069
Kohustised kokku446 590416 681375 061327 980287 337292 662328 572
Osakapital12 78212 78212 78212 78212 78212 78212 782
Eelmiste perioodide jaotamata kasum298 060342 926336 839468 565528 461618 857653 022
Aruandeaasta kasum44 866−6087131 65566 28690 39634 16529 047
Reservid ja muu omakapital1278127812781278127812781278
Omakapital kokku356 986350 899482 554548 911632 917667 082696 129
Kasumiaruanne
Müügitulu20 29027 15687 045117 682112 223114 15998 700
Ärikasum35 403−23 32326 99347 76657 05911 00711 378
EBITDA61 367428951 32766 86482 86037 16844 125
Kasum enne tulumaksustamist44 866−6087131 65566 28690 39634 16529 047
Aruande aasta kasum44 866−6087131 65566 28690 39634 16529 047
Tööjõukulud9576957615 16827 65727 42835 56732 681
Põhivara kulum25 96427 61224 33419 09825 80126 16132 747
Muud näitajad
Töötajaid1112222
Arvutuslik dividend—000639000

Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.

Riskid ja kohustusedKõik korras
Registri staatus
Registrisse kantud
Äriregister
Maksuvõlg
Puudub
EMTA maksuvõlglaste nimekiri
Täitemenetlus ja ametlikud teadaanded
Puudub
Ametlikud Teadaanded
Aruannete esitamine
3/3 esitatud
Kõik tähtaegselt
Äriregister · 2023–2025
Osade pandid ja käsutuskeelud
Puudub
Äriregister

Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.

Seoste graaf
100%Osaühing Larsen FPEnn Tõnissoo
EttevõteIsikOsanikMuu rollLisaseos

Riigihanked

1 lepingut

Riigihangetest võidetud lepinguid 349 990 € väärtuses, 1 hankijalt (12.05.2025–12.05.2025).

HangeHankijaSummaSõlmitud
Ujuvvahendi ost.Mittetulundusühing Ristna sadam349 990 €12.05.2025

Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked

Majandusaasta aruandedPDF, XBRL

Laen aruannete nimekirja…

Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.

Kokkuvõte: Osaühing Larsen FP

Ülevaade

Osaühing Larsen FP (registrikood 10221587) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 1997. aastal ja on registris olnud 29 aastat. Registrijärgne asukoht: Keibu küla, Lääne-Harju vald, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala külalistemajad (EMTAK 55103). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100448038).

Majandustulemused

Majandusaastal 2025 oli müügitulu 98 700 €, mis on 13,5% vähem kui aasta varem (114 159 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 30,2% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 29 047 € (29,4% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 6. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 2. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 49 350 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 1 024 701 € ja omakapital 696 129 € (67,9% varadest).

Värskeimad kvartalinäitajad

Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 31 701 €, mis on 84,3% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1648 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1150 € kuus.

Juhtimine ja omanikud

Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.

Andmete allikad ja värskus

Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.

Seotud ettevõtted