Osaühing TEVAK EHITUSRegistrisse kantud

10267164OsaühingAsutatud 1997

Majandusnäitajad

144 977 €−36,9%
Käive 2025
−18,7%
Keskmine muutus aastas 2019–2025
0200 tuh400 tuh600 tuh800 tuh2019202020212022202320242025

Suhtarvud

2025
Bilansi struktuur
KäibevaraPõhivaraKohustisedOmakapital
0500 tuh1 mln2019202020212022202320242025
Kvartaalsed näitajad
KvartalKäiveTöötajate arvTööjõumaksud
2026 III kv13 103 €23675 €
2026 II kv72 607 €22582 €
2026 I kv0 €21296 €
2025 IV kv170 067 €113 431 €
2025 III kv166 897 €216 728 €
2025 II kv5926 €109335 €
2025 I kv20 347 €710 535 €

Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.

Dividendid

arvutuslik
2025

Dividende ei jaotatud.

Ajalugu
20250 €
202412 233 €
202310 000 €
20220 €
20210 €
20208999 €

Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.

Aruannete koondnäitajad2019–2025
2019202020212022202320242025
Bilanss — vara
Käibevara kokku248 040260 596259 169329 301325 379227 478371 972
Põhivara kokku552 550505 146535 315526 023535 161474 393256 167
Vara kokku800 590765 742794 484855 324860 540701 871628 139
Bilanss — kohustised ja omakapital
Lühiajalised kohustised37 12521 88114 53533 51024 84314 5782853
Pikaajalised kohustised———————
Kohustised kokku37 12521 88114 53533 51024 84314 5782853
Osakapital29 39829 39929 39929 39929 39929 39929 399
Eelmiste perioodide jaotamata kasum635 646721 636711 031747 119778 984790 634654 463
Aruandeaasta kasum94 990−10 60536 08841 86523 883−136 171−62 007
Reservid ja muu omakapital3431343134313431343134313431
Omakapital kokku763 465743 861779 949821 814835 697687 293625 286
Kasumiaruanne
Müügitulu502 720335 013457 189686 966456 817229 852144 977
Ärikasum96 051−10 08736 07641 84826 098−133 428−62 030
EBITDA———89 87983 467−71 466−6829
Kasum enne tulumaksustamist94 990−10 60536 08841 86526 121−133 403−62 007
Aruande aasta kasum94 990−10 60536 08841 86523 883−136 171−62 007
Tööjõukulud97 375116 123154 692208 468155 099144 034112 541
Põhivara kulum———48 03157 36961 96255 201
Muud näitajad
Töötajaid89910875
Arvutuslik dividend—89990010 00012 2330

Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.

Riskid ja kohustusedKõik korras
Registri staatus
Registrisse kantud
Äriregister
Maksuvõlg
Puudub
EMTA maksuvõlglaste nimekiri
Täitemenetlus ja ametlikud teadaanded
Puudub
Ametlikud Teadaanded
Aruannete esitamine
3/3 esitatud
Kõik tähtaegselt
Äriregister · 2023–2025
Osade pandid ja käsutuskeelud
Puudub
Äriregister

Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.

Seoste graaf
100%Osaühing TEVAK EHITUSPeep Pärn
EttevõteIsikOsanikMuu rollLisaseos

Riigihanked

1 lepingut

Riigihangetest võidetud lepinguid 15 000 € väärtuses, 1 hankijalt (21.05.2024–21.05.2024).

HangeHankijaSummaSõlmitud
Narva linnas asfaltkatte taastamineAktsiaselts NARVA SOOJUSVÕRK15 000 €21.05.2024

Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked

Majandusaasta aruandedPDF, XBRL

Laen aruannete nimekirja…

Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.

Kokkuvõte: Osaühing TEVAK EHITUS

Ülevaade

Osaühing TEVAK EHITUS (registrikood 10267164) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 1997. aastal ja on registris olnud 29 aastat. Registrijärgne asukoht: Jõhvi linn, Jõhvi vald, Ida-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala maanteede ja kiirteede ehitus (EMTAK 42111). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100542251).

Majandustulemused

Majandusaastal 2025 oli müügitulu 144 977 €, mis on 36,9% vähem kui aasta varem (229 852 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 18,7% aastas. See on ettevõtte väikseim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 62 007 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 5 (aasta varem 7). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 28 995 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 628 139 € ja omakapital 625 286 € (99,5% varadest).

Värskeimad kvartalinäitajad

Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 13 103 €, mis on 92,1% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 2. Tööjõumakse tasuti kvartalis 3675 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1260 € kuus.

Juhtimine ja omanikud

Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.

Andmete allikad ja värskus

Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 19.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.

Seotud ettevõtted