Osaühing OtikeRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 186 798 € | 11 | 44 672 € |
| 2026 II kv | 31 300 € | 11 | 69 350 € |
| 2026 I kv | 406 515 € | 12 | 45 948 € |
| 2025 IV kv | 672 510 € | 13 | 64 663 € |
| 2025 III kv | 516 000 € | 13 | 86 108 € |
| 2025 II kv | 626 734 € | 12 | 34 776 € |
| 2025 I kv | 46 913 € | 13 | 48 939 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 1304 € (<1% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 2556 | 143 970 | 201 899 | 174 680 | 423 300 | 272 549 | 84 036 |
| Põhivara kokku | 0 | 479 216 | 853 584 | 1 014 117 | 975 591 | 928 154 | 1 216 831 |
| Vara kokku | 2556 | 623 186 | 1 055 483 | 1 188 797 | 1 398 891 | 1 200 703 | 1 300 867 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 0 | 543 534 | 544 664 | 380 742 | 643 730 | 253 250 | 273 800 |
| Pikaajalised kohustised | 0 | 6800 | 0 | 398 402 | 250 057 | 214 064 | 288 210 |
| Kohustised kokku | 0 | 550 334 | 544 664 | 779 144 | 893 787 | 467 314 | 562 010 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 0 | 0 | 70 296 | 508 263 | 407 097 | 501 047 | 729 529 |
| Aruandeaasta kasum | 0 | 70 296 | 437 967 | −101 166 | 95 451 | 229 786 | 6772 |
| Omakapital kokku | 2556 | 72 852 | 510 819 | 409 653 | 505 104 | 733 389 | 738 857 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 0 | 1 759 804 | 599 159 | 531 348 | 606 991 | 712 137 | 308 071 |
| Ärikasum | 0 | 73 229 | 447 369 | −85 014 | 118 672 | 296 441 | 27 210 |
| EBITDA | — | 99 214 | 506 090 | 617 | 206 376 | 406 361 | 81 848 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 0 | 70 296 | 437 967 | −101 166 | 95 451 | 229 786 | 6772 |
| Aruande aasta kasum | 0 | 70 296 | 437 967 | −101 166 | 95 451 | 229 786 | 6772 |
| Tööjõukulud | 0 | 287 056 | 391 419 | 428 488 | 445 217 | 471 990 | 578 376 |
| Põhivara kulum | — | 25 985 | 58 721 | 85 631 | 87 704 | 109 920 | 54 638 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 16 | 13 | 13 | 13 | 13 | 13 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1501 | 1304 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (06.05.2025–06.05.2025). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Lammutustööde raamleping 2025-2029 | aktsiaselts Eesti Raudtee | kuni 430 000 € | 06.05.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Osaühing Otike
Ülevaade
Osaühing Otike (registrikood 10398357) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 1998. aastal ja on registris olnud 28 aastat. Registrijärgne asukoht: Märjamaa alev, Märjamaa vald, Rapla maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala lammutamine (EMTAK 43111). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100472305).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 308 071 €, mis on 56,7% vähem kui aasta varem (712 137 €). Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 6772 € (2,2% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 13. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 23 698 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 1 300 867 € ja omakapital 738 857 € (56,8% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 186 798 €, mis on 63,8% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 11. Tööjõumakse tasuti kvartalis 44 672 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 2520 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 26.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.