Osaühing LÜNAR KAUBANDUSRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 39 356 € | — | 333 € |
| 2026 II kv | 33 195 € | — | 667 € |
| 2026 I kv | 14 398 € | — | 333 € |
| 2025 IV kv | 51 510 € | — | 614 € |
| 2025 III kv | 23 311 € | — | 307 € |
| 2025 II kv | 10 028 € | — | 614 € |
| 2025 I kv | 14 324 € | — | 307 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 17 146 | 9721 | 11 725 | 21 500 | 32 635 | 35 030 | 34 359 |
| Põhivara kokku | 64 793 | 86 645 | 94 735 | 85 279 | 76 695 | 68 822 | 59 891 |
| Vara kokku | 81 939 | 96 366 | 106 460 | 106 779 | 109 330 | 103 852 | 94 250 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 19 068 | 27 210 | 22 523 | 8344 | 3374 | 4708 | 6196 |
| Pikaajalised kohustised | 17 232 | 6890 | 2916 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kohustised kokku | 36 300 | 34 100 | 25 439 | 8344 | 3374 | 4708 | 6196 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 34 609 | 42 827 | 59 454 | 78 209 | 95 623 | 103 144 | 96 332 |
| Aruandeaasta kasum | 8218 | 16 627 | 18 755 | 17 414 | 7521 | −6810 | −11 090 |
| Reservid ja muu omakapital | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 254 | 256 |
| Omakapital kokku | 45 639 | 62 266 | 81 021 | 98 435 | 105 956 | 99 144 | 88 054 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 179 495 | 238 201 | 163 556 | 318 722 | 274 906 | 89 628 | 99 385 |
| Ärikasum | 8938 | 17 076 | 18 903 | 17 722 | 7521 | −6811 | −11 090 |
| EBITDA | 24 143 | 29 001 | 33 001 | 30 562 | 20 185 | 4876 | 351 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 8218 | 16 627 | 18 755 | 17 414 | 7521 | −6810 | −11 090 |
| Aruande aasta kasum | 8218 | 16 627 | 18 755 | 17 414 | 7521 | −6810 | −11 090 |
| Tööjõukulud | 10 961 | 7691 | 10 512 | 13 708 | 5050 | 5786 | 6544 |
| Põhivara kulum | 15 205 | 11 925 | 14 098 | 12 840 | 12 664 | 11 687 | 11 441 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
6 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 4 hankijalt (02.01.2024–02.01.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Toiduainete ostmine Narva Lasteaiale Cipollino · ühispakkumus | Narva Lasteaed Cipollino | 72 800 € | 02.01.2025 |
| Toiduainete ostmine Narva Lasteaiale Sipsik · ühispakkumus | Narva Lasteaed Sipsik | 60 200 € | 02.01.2025 |
| Toiduainete ostmine Narva Lasteaiale Pingviin · ühispakkumus | Narva Lasteaed Pingviin | 44 000 € | 02.01.2024 |
| Toiduainete ostmine Narva Lasteaiale Päikene · ühispakkumus | Narva Lasteaed Päikene | 47 200 € | 02.01.2024 |
| Toiduainete ostmine Narva Lasteaiale Sipsik · ühispakkumus | Narva Lasteaed Sipsik | 55 000 € | 02.01.2024 |
| Toiduainete ostmine Narva Lasteaiale Cipollino · ühispakkumus | Narva Lasteaed Cipollino | 65 000 € | 02.01.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Osaühing LÜNAR KAUBANDUS
Ülevaade
Osaühing LÜNAR KAUBANDUS (registrikood 10662133) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2000. aastal ja on registris olnud 26 aastat. Registrijärgne asukoht: Olgina alevik, Narva-Jõesuu linn, Ida-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala veokite rentimine ja kasutusrent (EMTAK 77121). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100690297).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 99 385 €, mis on 10,9% rohkem kui aasta varem (89 628 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 9,4% aastas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 11 090 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 99 385 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 94 250 € ja omakapital 88 054 € (93,4% varadest). Aruande tööjõukulude põhjal oli arvutuslik keskmine brutopalk umbes 410 € kuus.
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 39 356 €, mis on 68,8% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Tööjõumakse tasuti kvartalis 333 €.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 27.04.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.