OÜ PaadilaenutusRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 43 807 € | — | 0 € |
| 2026 II kv | 49 108 € | — | 0 € |
| 2026 I kv | 14 645 € | — | 0 € |
| 2025 IV kv | 41 077 € | — | 0 € |
| 2025 III kv | 65 568 € | — | 0 € |
| 2025 II kv | 83 479 € | — | 0 € |
| 2025 I kv | 49 792 € | — | 0 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 75 742 | 78 516 | 89 922 | 102 559 | 106 082 | 105 675 | 115 824 |
| Põhivara kokku | 45 225 | 35 425 | 31 373 | 23 033 | 29 033 | 21 409 | 14 413 |
| Vara kokku | 120 967 | 113 941 | 121 295 | 125 592 | 135 115 | 127 084 | 130 237 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 28 803 | 12 628 | 9357 | 5453 | 7877 | 7395 | 6632 |
| Pikaajalised kohustised | 56 026 | 44 804 | 43 304 | 43 304 | 44 304 | 39 304 | 39 304 |
| Kohustised kokku | 84 829 | 57 432 | 52 661 | 48 757 | 52 181 | 46 699 | 45 936 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 40 392 | 34 245 | 53 697 | 65 822 | 74 023 | 80 122 | 77 573 |
| Aruandeaasta kasum | −7066 | 19 452 | 12 125 | 8201 | 6099 | −2549 | 3916 |
| Reservid ja muu omakapital | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 |
| Omakapital kokku | 36 138 | 56 509 | 68 634 | 76 835 | 82 934 | 80 385 | 84 301 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 280 430 | 148 289 | 151 997 | 195 758 | 160 230 | 131 125 | 147 387 |
| Ärikasum | −6480 | 19 837 | 12 469 | 9413 | 7612 | −1035 | 3916 |
| EBITDA | −549 | 30 902 | 23 592 | 17 753 | 17 209 | 8460 | 12 712 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −7066 | 19 452 | 12 125 | 8201 | 6099 | −2549 | 3916 |
| Aruande aasta kasum | −7066 | 19 452 | 12 125 | 8201 | 6099 | −2549 | 3916 |
| Tööjõukulud | 9374 | 6877 | 5072 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Põhivara kulum | 5931 | 11 065 | 11 123 | 8340 | 9597 | 9495 | 8796 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 6032 € väärtuses, 1 hankijalt (17.05.2025–17.05.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| GSELIFE projekti transpordivahendite hankimine · Treiler ja sellesse sobiv paat ning paadimootor | Eesti Maaülikool | 6032 € | 17.05.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: OÜ Paadilaenutus
Ülevaade
OÜ Paadilaenutus (registrikood 10943702) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2003. aastal ja on registris olnud 23 aastat. Registrijärgne asukoht: Kärevere küla, Tartu vald, Tartu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muude masinate ja seadmete hulgimüük (EMTAK 46649). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100891261).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 147 387 €, mis on 12,4% rohkem kui aasta varem (131 125 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 10,2% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 3916 € (2,7% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 130 237 € ja omakapital 84 301 € (64,7% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 43 807 €, mis on 33,2% vähem kui aasta varem samas kvartalis.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 06.05.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.