Osaühing Calmar ElecterRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 218 080 € | 18 | 41 445 € |
| 2026 II kv | 435 478 € | 19 | 44 667 € |
| 2026 I kv | 391 697 € | 21 | 39 413 € |
| 2025 IV kv | 348 332 € | 20 | 40 556 € |
| 2025 III kv | 524 584 € | 19 | 37 578 € |
| 2025 II kv | 338 106 € | 17 | 38 041 € |
| 2025 I kv | 301 659 € | 17 | 35 192 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 279 375 | 282 763 | 269 985 | 474 131 | 322 313 | 336 069 | 393 526 |
| Põhivara kokku | 107 160 | 102 486 | 140 910 | 130 823 | 170 156 | 153 267 | 187 161 |
| Vara kokku | 386 535 | 385 249 | 410 895 | 604 954 | 492 469 | 489 336 | 580 687 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 140 984 | 135 826 | 189 017 | 295 307 | 186 489 | 187 578 | 264 531 |
| Pikaajalised kohustised | 19 921 | 11 499 | 14 618 | 28 358 | 22 716 | 12 000 | 12 000 |
| Kohustised kokku | 160 905 | 147 325 | 203 635 | 323 665 | 209 205 | 199 578 | 276 531 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 165 011 | 222 818 | 235 112 | 204 448 | 278 477 | 280 452 | 287 006 |
| Aruandeaasta kasum | 57 807 | 12 294 | −30 664 | 74 029 | 1975 | 6494 | 14 338 |
| Reservid ja muu omakapital | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 |
| Omakapital kokku | 225 630 | 237 924 | 207 260 | 281 289 | 283 264 | 289 758 | 304 156 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 893 912 | 821 170 | 1 249 665 | 1 201 105 | 1 593 705 | 1 652 248 | 1 573 800 |
| Ärikasum | 57 807 | 12 294 | −30 664 | 74 029 | 1975 | 6494 | 14 338 |
| EBITDA | 75 360 | 32 384 | 6835 | 120 089 | 45 718 | 88 319 | 40 444 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 57 807 | 12 294 | −30 664 | 74 029 | 1975 | 6494 | 14 338 |
| Aruande aasta kasum | 57 807 | 12 294 | −30 664 | 74 029 | 1975 | 6494 | 14 338 |
| Tööjõukulud | 218 553 | 57 246 | 274 685 | 317 779 | 375 583 | 388 228 | 395 644 |
| Põhivara kulum | 17 553 | 20 090 | 37 499 | 46 060 | 43 743 | 81 825 | 26 106 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 15 | 10 | 14 | 16 | 19 | 17 | 17 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (11.06.2024–11.06.2024). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Elektritööd · ühispakkumus | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla | kuni 6 000 000 € | 11.06.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Osaühing Calmar Electer
Ülevaade
Osaühing Calmar Electer (registrikood 11060719) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2004. aastal ja on registris olnud 22 aastat. Registrijärgne asukoht: Viljandi linn, Viljandi maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala elektripaigaldustööd (EMTAK 43211). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100921814).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 1 573 800 €, mis on 4,7% vähem kui aasta varem (1 652 248 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 9,9% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 14 338 € (0,9% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 6. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 17. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 92 576 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 580 687 € ja omakapital 304 156 € (52,4% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 218 080 €, mis on 58,4% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 18. Tööjõumakse tasuti kvartalis 41 445 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1520 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 15.09.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.