Osaühing SEPPAR EHITUSRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 1096 € | — | 304 € |
| 2026 II kv | 27 485 € | — | 237 € |
| 2026 I kv | 6714 € | — | 0 € |
| 2025 IV kv | 35 063 € | — | 774 € |
| 2025 III kv | 76 081 € | — | 101 € |
| 2025 II kv | 11 670 € | — | 0 € |
| 2025 I kv | 1137 € | — | 0 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 10 961 | 3832 | 2276 | 1317 | 1720 | 1076 | 25 604 |
| Põhivara kokku | 44 649 | 30 251 | 23 796 | 24 350 | 18 999 | 14 299 | 7462 |
| Vara kokku | 55 610 | 34 083 | 26 072 | 25 667 | 20 719 | 15 375 | 33 066 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 12 827 | 3125 | 0 | 0 | 56 | 0 | 9441 |
| Pikaajalised kohustised | 3800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kohustised kokku | 16 627 | 3125 | 0 | 0 | 56 | 0 | 9441 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 45 622 | 36 171 | 28 402 | −2959 | 18 107 | 13 103 | 12 819 |
| Aruandeaasta kasum | −9451 | −8025 | −4886 | −2959 | −5005 | −284 | 8250 |
| Reservid ja muu omakapital | 256 | 256 | — | 29 029 | 5005 | — | — |
| Omakapital kokku | 38 983 | 30 958 | 26 072 | 25 667 | 20 663 | 15 375 | 23 625 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 67 400 | 41 924 | 61 487 | 41 181 | 30 429 | 19 275 | 125 938 |
| Ärikasum | −8486 | −7679 | −4886 | −2959 | −5005 | −284 | 8250 |
| EBITDA | −8486 | −7679 | 1569 | 9496 | 7347 | 2777 | 17 798 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −9451 | −8025 | −4886 | −2959 | −5005 | −284 | 8250 |
| Aruande aasta kasum | −9451 | −8025 | −4886 | −2959 | −5005 | −284 | 8250 |
| Tööjõukulud | 5985 | 836 | 6671 | 5422 | 3167 | 0 | 2901 |
| Põhivara kulum | 0 | 0 | 6455 | 12 455 | 12 352 | 3061 | 9548 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Osaühing SEPPAR EHITUS
Ülevaade
Osaühing SEPPAR EHITUS (registrikood 11114652) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2005. aastal ja on registris olnud 21 aastat. Registrijärgne asukoht: Lasnamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100957561).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 125 938 €, mis on 553% rohkem kui aasta varem (19 275 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 11,0% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 8250 € (6,6% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 1. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 33 066 € ja omakapital 23 625 € (71,4% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 1096 €, mis on 98,6% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Tööjõumakse tasuti kvartalis 304 €.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 07.04.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.