Osaühing AIMET INVESTRegistrisse kantud

11131900OsaühingAsutatud 2005
Maksuvõlg 3148 € seisuga 17.10.2026 (sh 3148 € tasumisgraafikus).Allikas: EMTA

Majandusnäitajad

132 365 €−6,8%
Käive 2025
+3,1%
Keskmine kasv aastas 2019–2025
0100 tuh200 tuh300 tuh2019202020212022202320242025

Suhtarvud

2025
Bilansi struktuur
KäibevaraPõhivaraKohustisedOmakapital
0200 tuh400 tuh2019202020212022202320242025
Kvartaalsed näitajad
KvartalKäiveTöötajate arvTööjõumaksud
2026 III kv50 784 €20 €
2026 II kv37 099 €2432 €
2026 I kv53 869 €10 €
2025 IV kv40 940 €10 €
2025 III kv40 268 €11064 €
2025 II kv31 700 €12399 €
2025 I kv37 756 €21144 €

Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.

Aruannete koondnäitajad2019–2025
2019202020212022202320242025
Bilanss — vara
Käibevara kokku27 02525 81324 57722 05663 32956 84271 639
Põhivara kokku242 591242 973238 277254 034254 034254 588253 963
Vara kokku269 616268 786262 854276 090317 363311 430325 602
Bilanss — kohustised ja omakapital
Lühiajalised kohustised66 23564 02339 65179 615143 373101 865114 928
Pikaajalised kohustised68 18458 75947 33934 65830 53618 0006000
Kohustised kokku134 419122 78286 990114 273173 909119 865120 928
Osakapital9587958795879587958795879587
Eelmiste perioodide jaotamata kasum107 483125 610136 417166 277152 230133 867181 978
Aruandeaasta kasum18 12710 80729 860−14 047−18 36348 11113 109
Omakapital kokku135 197146 004175 864161 817143 454191 565204 674
Kasumiaruanne
Müügitulu110 235103 754133 938167 757209 739141 955132 365
Ärikasum22 76415 08433 262−10 767−14 66648 91813 895
EBITDA23 95016 18837 958−7867−11 85550 72514 520
Kasum enne tulumaksustamist18 12710 80729 860−14 047−18 36348 11113 109
Aruande aasta kasum18 12710 80729 860−14 047−18 36348 11113 109
Tööjõukulud9377703313 66819 41120 35623 0160
Põhivara kulum118611044696290028111807625
Muud näitajad
Töötajaid1111110
Arvutuslik dividend—000000

Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.

Riskid ja kohustused1 probleem1 tähelepanek3 korras
Registri staatus
Registrisse kantud
Äriregister
Maksuvõlg
3148 €
seisuga 17.10.2026 (sh 3148 € tasumisgraafikus)
EMTA maksuvõlglaste nimekiri
Täitemenetlus ja ametlikud teadaanded
Puudub
Ametlikud Teadaanded
Aruannete esitamine
3/3 esitatud
Hilinenult: 2023
Äriregister · 2023–2025
Osade pandid ja käsutuskeelud
Puudub
Äriregister

Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.

Seoste graaf
100%Osaühing AIMET INVESTAimar Välba
EttevõteIsikOsanikMuu rollLisaseos

Riigihanked

1 lepingut

Riigihangetest võidetud lepinguid 5000 € väärtuses, 1 hankijalt (02.05.2024–02.05.2024).

HangeHankijaSummaSõlmitud
Maastikusõidukite hooldus (Keskkonnaamet) · IV osa - Ratasmaastikusõidukite ARGO Avenger remont, hooldus, tarvikud.Riigi Tugiteenuste Keskus5000 €02.05.2024

Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked

Majandusaasta aruandedPDF, XBRL

Laen aruannete nimekirja…

Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.

Kokkuvõte: Osaühing AIMET INVEST

Ülevaade

Osaühing AIMET INVEST (registrikood 11131900) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2005. aastal ja on registris olnud 20 aastat. Registrijärgne asukoht: Rakvere linn, Lääne-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala mujal liigitamata erimasinate tootmine (EMTAK 28991). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101004552).

Majandustulemused

Majandusaastal 2025 oli müügitulu 132 365 €, mis on 6,8% vähem kui aasta varem (141 955 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 3,1% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 13 109 € (9,9% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 325 602 € ja omakapital 204 674 € (62,9% varadest).

Värskeimad kvartalinäitajad

Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 50 784 €, mis on 26,1% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 2.

Juhtimine ja omanikud

Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.

Andmete allikad ja värskus

Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 25.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.

Seotud ettevõtted