SÄRAV ILU OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 37 959 € | 3 | 5878 € |
| 2026 II kv | 26 513 € | 3 | 5645 € |
| 2026 I kv | 25 055 € | 3 | 6121 € |
| 2025 IV kv | 22 461 € | 3 | 6230 € |
| 2025 III kv | 36 911 € | 4 | 5957 € |
| 2025 II kv | 22 419 € | 4 | 5217 € |
| 2025 I kv | 25 814 € | 4 | 6145 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 5172 | 5172 | 12 483 | 14 105 | 22 851 | 11 360 | 11 306 |
| Põhivara kokku | — | — | 2375 | 24 938 | 27 660 | 29 696 | 22 403 |
| Vara kokku | 5172 | 5172 | 14 858 | 39 043 | 50 511 | 41 056 | 33 709 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 562 | 562 | 6206 | 14 614 | 15 664 | 16 675 | 19 190 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 562 | 562 | 6206 | 14 614 | 15 664 | 16 675 | 19 190 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 0 | 0 | 2054 | 6110 | 21 872 | 32 036 | 21 569 |
| Aruandeaasta kasum | 0 | 0 | 4042 | 15 763 | 10 419 | −10 467 | −9862 |
| Reservid ja muu omakapital | 2054 | 2054 | — | — | — | 256 | 256 |
| Omakapital kokku | 4610 | 4610 | 8652 | 24 429 | 34 847 | 24 381 | 14 519 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 0 | 0 | 14 194 | 93 818 | 115 120 | 120 213 | 107 764 |
| Ärikasum | 0 | 0 | 4042 | 15 763 | 10 419 | −10 467 | −9862 |
| EBITDA | — | — | 4167 | 17 712 | 14 653 | −4820 | −1966 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 0 | 0 | 4042 | 15 763 | 10 419 | −10 467 | −9862 |
| Aruande aasta kasum | 0 | 0 | 4042 | 15 763 | 10 419 | −10 467 | −9862 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 4052 | 33 315 | 45 521 | 65 575 | 63 761 |
| Põhivara kulum | — | — | 125 | 1949 | 4234 | 5647 | 7896 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | 4 | 3 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (17.05.2024–17.05.2024). Lisaks 2 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Pesupesemine · Pesupesemise ekspressteenus Lõuna | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | kuni 80 000 € | 17.05.2024 |
| Pesupesemine · Pesupesemine (Lõuna) | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | kuni 700 000 € | 17.05.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: SÄRAV ILU OÜ
Ülevaade
SÄRAV ILU OÜ (registrikood 11135128) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2005. aastal ja on registris olnud 21 aastat. Registrijärgne asukoht: Ahja alevik, Põlva vald, Põlva maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus (EMTAK 96101). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102427659).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 107 764 €, mis on 10,4% vähem kui aasta varem (120 213 €). Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 9862 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 3. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 3 (aasta varem 4). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 35 921 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 33 709 € ja omakapital 14 519 € (43,1% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 37 959 €, mis on 2,8% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 3. Tööjõumakse tasuti kvartalis 5878 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1320 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 20.02.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.