OÜ EXCLUSIVLINESRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 2227 € | 2 | 1291 € |
| 2026 II kv | 8872 € | 2 | 1851 € |
| 2026 I kv | 13 270 € | 2 | 1874 € |
| 2025 IV kv | 24 275 € | 3 | 2135 € |
| 2025 III kv | 13 121 € | 4 | 2041 € |
| 2025 II kv | 12 843 € | 3 | 1955 € |
| 2025 I kv | 16 900 € | 4 | 1932 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 167 018 | 126 386 | 134 984 | 113 481 | 128 380 | 57 541 | 61 997 |
| Põhivara kokku | 32 234 | 22 042 | 13 641 | 13 829 | 6329 | 4233 | 2695 |
| Vara kokku | 199 252 | 148 428 | 148 625 | 127 310 | 134 709 | 61 774 | 64 692 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 20 556 | 4148 | 15 781 | 13 016 | 13 693 | 4326 | 5949 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 20 556 | 4148 | 15 781 | 13 016 | 13 693 | 4326 | 5949 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 195 591 | 175 884 | 141 468 | 130 032 | 111 482 | 37 715 | 54 636 |
| Aruandeaasta kasum | −19 707 | −34 416 | −11 436 | −18 550 | 6722 | 16 921 | 1295 |
| Reservid ja muu omakapital | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 |
| Omakapital kokku | 178 696 | 144 280 | 132 844 | 114 294 | 121 016 | 57 448 | 58 743 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 126 084 | 60 346 | 86 055 | 90 992 | 104 113 | 120 310 | 65 761 |
| Ärikasum | −19 707 | −34 416 | −11 436 | −18 550 | 6722 | 16 921 | 1295 |
| EBITDA | −7777 | −24 224 | −3035 | −11 046 | 14 222 | 19 016 | 2833 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −19 707 | −34 416 | −11 436 | −18 550 | 6722 | 16 921 | 1295 |
| Aruande aasta kasum | −19 707 | −34 416 | −11 436 | −18 550 | 6722 | 16 921 | 1295 |
| Tööjõukulud | 40 894 | 31 348 | 29 981 | 32 785 | 21 586 | 24 111 | 23 235 |
| Põhivara kulum | 11 930 | 10 192 | 8401 | 7504 | 7500 | 2095 | 1538 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 5 | 4 | 4 | 5 | 2 | 2 | 2 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 80 489 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 40 000 € väärtuses, 1 hankijalt (03.01.2024–03.01.2024).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Õpilaste transport · Narva Sillamäe Narva | Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus | 40 000 € | 03.01.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: OÜ EXCLUSIVLINES
Ülevaade
OÜ EXCLUSIVLINES (registrikood 11188642) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2005. aastal ja on registris olnud 20 aastat. Registrijärgne asukoht: Narva linn, Ida-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala sõitjate muu kohalik liinivedu (maakonna- ja vallasisesed liinid) (EMTAK 49319). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101228118).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 65 761 €, mis on 45,3% vähem kui aasta varem (120 310 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 10,3% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 1295 € (2,0% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 3. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 2. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 32 881 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 64 692 € ja omakapital 58 743 € (90,8% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 2227 €, mis on 83,0% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 2. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1291 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 580 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 19.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.