Trapets OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 102 749 € | 3 | 6595 € |
| 2026 II kv | 86 283 € | 4 | 5490 € |
| 2026 I kv | 57 729 € | 4 | 5718 € |
| 2025 IV kv | 99 477 € | 4 | 6008 € |
| 2025 III kv | 84 434 € | 4 | 6108 € |
| 2025 II kv | 70 810 € | 4 | 6108 € |
| 2025 I kv | 65 259 € | 4 | 6111 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 416 466 | 480 774 | 568 539 | 557 329 | 580 109 | 386 179 | 387 464 |
| Põhivara kokku | 399 501 | 386 559 | 336 199 | 399 715 | 383 360 | 496 145 | 470 050 |
| Vara kokku | 815 967 | 867 333 | 904 738 | 957 044 | 963 469 | 882 324 | 857 514 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 42 449 | 48 258 | 24 083 | 30 593 | 40 574 | 45 353 | 21 626 |
| Pikaajalised kohustised | 15 600 | 0 | — | 64 382 | 46 487 | 29 736 | 0 |
| Kohustised kokku | 58 049 | 48 258 | 24 083 | 94 975 | 87 061 | 75 089 | 21 626 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 677 815 | 755 106 | 816 263 | 877 843 | 855 757 | 823 514 | 804 423 |
| Aruandeaasta kasum | 77 291 | 61 157 | 61 580 | −18 586 | 17 839 | −19 091 | 28 653 |
| Reservid ja muu omakapital | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 |
| Omakapital kokku | 757 918 | 819 075 | 880 655 | 862 069 | 876 408 | 807 235 | 835 888 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 576 657 | 599 398 | 570 579 | 363 542 | 365 757 | 345 379 | 313 533 |
| Ärikasum | 85 224 | 61 578 | 61 692 | −17 191 | 22 517 | −3489 | 25 976 |
| EBITDA | 137 222 | 97 520 | 120 258 | 34 293 | 58 847 | 23 559 | 51 782 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 84 384 | 61 157 | 61 580 | −18 586 | 18 714 | −6672 | 28 653 |
| Aruande aasta kasum | 77 291 | 61 157 | 61 580 | −18 586 | 17 839 | −19 091 | 28 653 |
| Tööjõukulud | 106 439 | 140 162 | 114 598 | 77 155 | 65 946 | 68 514 | 73 251 |
| Põhivara kulum | 51 998 | 35 942 | 58 566 | 51 484 | 36 330 | 27 048 | 25 806 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 7 | 7 | 7 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 3500 | 50 082 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
2 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 23 453 € väärtuses, 1 hankijalt (13.09.2024–09.07.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Väikeveekogude taastamine Põlva, Võru ja Valga maakonnas (Keskkonnaamet) · Otepää looduspark- Valga maakond | Riigi Tugiteenuste Keskus | 6508 € | 09.07.2026 |
| Väikeveekogude taastamine Põlva, Võru ja Valga maakonnas (Keskkonnaamet) · Hauka loodusala- Põlva maakond, Haanja looduspark – Võru maakond ning Otepää looduspark – Valga maakond | Riigi Tugiteenuste Keskus | 5282 € | 09.07.2026 |
| Väikeveekogude taastamine Valga, Põlva ja Võru maakonnas (Keskkonnaamet) · Räpina poldri hoiuala, Põlva maakond ja Lüübnitsa hoiuala, Võru maakond | Riigi Tugiteenuste Keskus | 2764 € | 13.09.2024 |
| Väikeveekogude taastamine Valga, Põlva ja Võru maakonnas (Keskkonnaamet) · Otepää looduspark – Valga maakond | Riigi Tugiteenuste Keskus | 8898 € | 13.09.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Trapets OÜ
Ülevaade
Trapets OÜ (registrikood 11218044) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2006. aastal ja on registris olnud 20 aastat. Registrijärgne asukoht: Märjamaa alev, Märjamaa vald, Rapla maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muud kaeve- ja mullatööd (EMTAK 43129). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101057282).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 313 533 €, mis on 9,2% vähem kui aasta varem (345 379 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 9,7% aastas. See on ettevõtte väikseim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 28 653 € (9,1% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 4. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 78 383 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 857 514 € ja omakapital 835 888 € (97,5% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 102 749 €, mis on 21,7% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 3. Tööjõumakse tasuti kvartalis 6595 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1460 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 02.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.