Rajameister OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2024Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 0 € | 1 | — |
| 2026 II kv | 2559 € | 2 | 0 € |
| 2026 I kv | 20 465 € | 3 | 23 € |
| 2025 IV kv | 94 323 € | 3 | 2915 € |
| 2025 III kv | 124 859 € | 3 | 2972 € |
| 2025 II kv | 38 734 € | 5 | 2437 € |
| 2025 I kv | 88 802 € | 6 | 3531 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | 238 714 | 484 854 | 394 138 | 195 457 | 337 532 | 318 157 |
| Põhivara kokku | 94 208 | 131 653 | 105 707 | 82 520 | 47 368 | 63 424 |
| Vara kokku | 332 922 | 616 507 | 499 845 | 277 977 | 384 900 | 381 581 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | 133 794 | 437 090 | 266 958 | 49 004 | 116 653 | 353 968 |
| Pikaajalised kohustised | 17 860 | 64 863 | 26 223 | 14 629 | 10 206 | 7747 |
| Kohustised kokku | 151 654 | 501 953 | 293 181 | 63 633 | 126 859 | 361 715 |
| Osakapital | 5200 | 5200 | 5200 | 5200 | 5200 | 5200 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 99 530 | 164 125 | 108 854 | 204 951 | 194 637 | 252 540 |
| Aruandeaasta kasum | 76 038 | −55 271 | 92 110 | 3693 | 57 704 | −238 374 |
| Reservid ja muu omakapital | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Omakapital kokku | 181 268 | 114 554 | 206 664 | 214 344 | 258 041 | 19 866 |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | 1 455 499 | 2 065 802 | 2 979 019 | 1 249 170 | 1 144 006 | 1 581 742 |
| Ärikasum | 79 528 | −52 285 | 98 318 | 9710 | 61 962 | −233 998 |
| EBITDA | 108 367 | −14 177 | 151 793 | 62 896 | 112 139 | −226 469 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 78 038 | −55 271 | 92 110 | 3693 | 57 704 | −238 374 |
| Aruande aasta kasum | 76 038 | −55 271 | 92 110 | 3693 | 57 704 | −238 374 |
| Tööjõukulud | 45 459 | 60 997 | 49 607 | 50 182 | 35 960 | 57 486 |
| Põhivara kulum | 28 839 | 38 108 | 53 475 | 53 186 | 50 177 | 7529 |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 3 | 5 | 3 | 3 | 4 | 4 |
| Arvutuslik dividend | — | 11 443 | 0 | 0 | 14 007 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused2 probleemi3 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 169 900 € väärtuses, 1 hankijalt (26.09.2025–26.09.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Mustvee linna bussiooteala rekonstrueerimine | Mustvee Vallavalitsus | 169 900 € | 26.09.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Rajameister OÜ
Ülevaade
Rajameister OÜ (registrikood 11230329) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2006. aastal ja on registris olnud 20 aastat. Registrijärgne asukoht: Puhtaleiva küla, Tartu vald, Tartu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala maanteede ja kiirteede ehitus (EMTAK 42111). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101135311).
Majandustulemused
Majandusaastal 2024 oli müügitulu 1 581 742 €, mis on 38,3% rohkem kui aasta varem (1 144 006 €). Aastatel 2019–2024 on müügitulu kasvanud keskmiselt 1,7% aastas. Majandusaasta 2024 lõppes kahjumiga 238 374 €. Avaldatud 6 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2024 oli töötajaid 4. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 395 436 €. Majandusaasta 2024 lõpus oli bilansimaht 381 581 € ja omakapital 19 866 € (5,2% varadest). Aruande tööjõukulude põhjal oli arvutuslik keskmine brutopalk umbes 900 € kuus.
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel ettevõte perioodil 2026 III kv käivet ei deklareerinud.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Tähelepanekud
Majandusaasta 2025 aruanne on tähtajaks esitamata.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2024) esitati 29.07.2025. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.