Osaühing PuhastuskodaRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2024Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 5609 € | — | 0 € |
| 2026 II kv | 7327 € | — | 313 € |
| 2026 I kv | 8641 € | 1 | 349 € |
| 2025 IV kv | 6005 € | 1 | 0 € |
| 2025 III kv | 6366 € | 1 | — |
| 2025 II kv | 6825 € | 1 | 375 € |
| 2025 I kv | 36 613 € | 2 | 1189 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | 522 476 | 582 126 | 623 215 | 643 323 | 693 664 | 701 294 |
| Põhivara kokku | 716 | 0 | 0 | 38 500 | 33 690 | 40 040 |
| Vara kokku | 523 192 | 582 126 | 623 215 | 681 823 | 727 354 | 741 334 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | 2767 | 1691 | 3521 | 3739 | 5529 | 3406 |
| Pikaajalised kohustised | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kohustised kokku | 2767 | 1691 | 3521 | 3739 | 5529 | 3406 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 447 882 | 517 613 | 577 623 | 616 882 | 675 272 | 719 013 |
| Aruandeaasta kasum | 69 731 | 60 010 | 39 259 | 58 390 | 43 741 | 16 103 |
| Reservid ja muu omakapital | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 |
| Omakapital kokku | 520 425 | 580 435 | 619 694 | 678 084 | 721 825 | 737 928 |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | 109 622 | 98 581 | 74 524 | 99 292 | 121 761 | 107 807 |
| Ärikasum | 69 720 | 59 996 | 39 244 | 57 872 | 43 729 | 16 099 |
| EBITDA | 70 713 | 60 712 | 39 244 | 57 872 | 48 539 | 19 949 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 69 731 | 60 010 | 39 259 | 58 390 | 43 741 | 16 103 |
| Aruande aasta kasum | 69 731 | 60 010 | 39 259 | 58 390 | 43 741 | 16 103 |
| Tööjõukulud | 23 167 | 21 440 | 21 440 | 22 051 | 39 037 | 25 885 |
| Põhivara kulum | 993 | 716 | 0 | 0 | 4810 | 3850 |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
5 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (10.03.2025–22.12.2025). Lisaks 4 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Võsasaetööd Kagu metsakasvatuse piirkonnas 2026-2027 · Põhja - Valgamaa · ühispakkumus | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 219 726 € | 22.12.2025 |
| Võsasaetööd Kagu metsakasvatuse piirkonnas 2026-2027 · Edela - Tartumaa · ühispakkumus | Riigimetsa Majandamise Keskus | 219 726 € | 22.12.2025 |
| Võsasaetööd Edela metsakasvatuse piirkonnas 2026-2027 · Lõuna-Viljandimaa · ühispakkumus | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 219 726 € | 21.12.2025 |
| Istutustööd Edela piirkonnas · Kagu-Viljandimaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 47 250 € | 10.03.2025 |
| Istutustööd Edela piirkonnas · Lääne-Viljandimaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 15 750 € | 10.03.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Osaühing Puhastuskoda
Ülevaade
Osaühing Puhastuskoda (registrikood 11230542) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2006. aastal ja on registris olnud 20 aastat. Registrijärgne asukoht: Viljandi linn, Viljandi maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad (EMTAK 02101). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101057415).
Majandustulemused
Majandusaastal 2024 oli müügitulu 107 807 €, mis on 11,5% vähem kui aasta varem (121 761 €). Majandusaasta 2024 puhaskasum oli 16 103 € (14,9% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 6 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2024 oli töötajaid 2 (aasta varem 3). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 53 904 €. Majandusaasta 2024 lõpus oli bilansimaht 741 334 € ja omakapital 737 928 € (99,5% varadest). Aruande tööjõukulude põhjal oli arvutuslik keskmine brutopalk umbes 810 € kuus.
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 5609 €, mis on 11,9% vähem kui aasta varem samas kvartalis.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Registri järgi on ettevõttel 2 omanikku. Suurim osalus (75%) kuulub eraisikule.
Tähelepanekud
Majandusaasta 2025 aruanne on tähtajaks esitamata.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2024) esitati 29.06.2025. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.