OÜ PuhaskodaRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 34 005 € | 1 | 1201 € |
| 2026 II kv | 49 785 € | 1 | 1131 € |
| 2026 I kv | 40 551 € | 1 | 1106 € |
| 2025 IV kv | 22 823 € | 1 | 1126 € |
| 2025 III kv | 11 642 € | 1 | 1126 € |
| 2025 II kv | 36 957 € | 1 | 791 € |
| 2025 I kv | — | 1 | — |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||
| Käibevara kokku | 2500 | 2500 | 13 597 |
| Põhivara kokku | — | — | 200 818 |
| Vara kokku | 2500 | 2500 | 214 415 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||
| Lühiajalised kohustised | — | — | 193 013 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — |
| Kohustised kokku | — | — | 193 013 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 0 | 0 |
| Aruandeaasta kasum | 0 | 0 | 18 902 |
| Omakapital kokku | 2500 | 2500 | 21 402 |
| Kasumiaruanne | |||
| Müügitulu | 0 | 0 | 77 486 |
| Ärikasum | 0 | 0 | 28 402 |
| EBITDA | — | — | 28 639 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 0 | 0 | 18 902 |
| Aruande aasta kasum | 0 | 0 | 18 902 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 11 948 |
| Põhivara kulum | — | — | 237 |
| Muud näitajad | |||
| Töötajaid | 0 | 0 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
3 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 219 726 € väärtuses, 1 hankijalt (21.12.2025–22.12.2025). Lisaks 2 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Võsasaetööd Kagu metsakasvatuse piirkonnas 2026-2027 · Põhja - Valgamaa · ühispakkumus | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 219 726 € | 22.12.2025 |
| Võsasaetööd Kagu metsakasvatuse piirkonnas 2026-2027 · Edela - Tartumaa · ühispakkumus | Riigimetsa Majandamise Keskus | 219 726 € | 22.12.2025 |
| Võsasaetööd Edela metsakasvatuse piirkonnas 2026-2027 · Lõuna-Viljandimaa · ühispakkumus | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 219 726 € | 21.12.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: OÜ Puhaskoda
Ülevaade
OÜ Puhaskoda (registrikood 16707078) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2023. aastal ja on registris olnud 3 aastat. Registrijärgne asukoht: Viljandi linn, Viljandi maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad (EMTAK 02101). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102840155).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 77 486 €. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 18 902 € (24,4% müügitulust). Avaldatud 3 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 1. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1 (aasta varem 0). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 77 486 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 214 415 € ja omakapital 21 402 € (10,0% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 34 005 €, mis on 192% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1201 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 890 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 21.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.