Puulangetus OsaühingRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 34 620 € | 1 | 771 € |
| 2026 II kv | 28 938 € | 1 | 2702 € |
| 2026 I kv | 21 210 € | 1 | 3628 € |
| 2025 IV kv | 29 140 € | 1 | 5232 € |
| 2025 III kv | 27 405 € | 1 | 2641 € |
| 2025 II kv | 23 186 € | 1 | 3936 € |
| 2025 I kv | 30 915 € | 1 | 3502 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 8753 | 12 956 | 13 751 | 19 049 | 8061 | 7340 | 7478 |
| Põhivara kokku | 0 | 34 120 | 48 004 | 128 156 | 151 030 | 156 392 | 144 573 |
| Vara kokku | 8753 | 47 076 | 61 755 | 147 205 | 159 091 | 163 732 | 152 051 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 2899 | 4728 | 11 156 | 22 193 | 24 192 | 26 322 | 33 027 |
| Pikaajalised kohustised | 0 | 9753 | 15 277 | 80 029 | 65 277 | 57 830 | 48 891 |
| Kohustised kokku | 2899 | 14 481 | 26 433 | 102 222 | 89 469 | 84 152 | 81 918 |
| Osakapital | 3756 | 3756 | 3756 | 3756 | 3756 | 3756 | 3756 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | −313 | 2097 | 28 272 | 31 006 | 40 668 | 75 049 | 75 265 |
| Aruandeaasta kasum | 1852 | 26 742 | 2735 | 9662 | 24 639 | 2342 | −9447 |
| Reservid ja muu omakapital | 559 | — | 559 | 559 | 559 | −1567 | 559 |
| Omakapital kokku | 5854 | 32 595 | 35 322 | 44 983 | 69 622 | 79 580 | 70 133 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 68 901 | 74 952 | 97 189 | 107 598 | 147 652 | 117 902 | 109 514 |
| Ärikasum | 1852 | 26 742 | 3125 | 9922 | 31 561 | 8155 | −3839 |
| EBITDA | 4913 | 29 312 | 8017 | 15 224 | 44 044 | 21 570 | 7979 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1852 | 26 742 | 2735 | 9662 | 24 639 | 2342 | −9447 |
| Aruande aasta kasum | 1852 | 26 742 | 2735 | 9662 | 24 639 | 2342 | −9447 |
| Tööjõukulud | 16 920 | 23 986 | 31 011 | 47 721 | 42 086 | 23 541 | 36 928 |
| Põhivara kulum | 3061 | 2570 | 4892 | 5302 | 12 483 | 13 415 | 11 818 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (23.04.2025–23.04.2025). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Puude raie ja hooldusteenuse raamleping 2025- 2028 | aktsiaselts Eesti Raudtee | kuni 100 000 € | 23.04.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Puulangetus Osaühing
Ülevaade
Puulangetus Osaühing (registrikood 11236303) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2006. aastal ja on registris olnud 20 aastat. Registrijärgne asukoht: Mõdriku küla, Vinni vald, Lääne-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala maastiku hooldus ja korrashoid (EMTAK 81301). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101255136).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 109 514 €, mis on 7,1% vähem kui aasta varem (117 902 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 8,0% aastas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 9447 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 6. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 109 514 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 152 051 € ja omakapital 70 133 € (46,1% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 34 620 €, mis on 26,3% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 771 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 650 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 28.05.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.