Osaühing StruxiRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 6768 € | 1 | 1665 € |
| 2026 II kv | 11 509 € | 1 | 1471 € |
| 2026 I kv | 5791 € | 1 | 855 € |
| 2025 IV kv | 8341 € | 1 | 812 € |
| 2025 III kv | 5307 € | 1 | 812 € |
| 2025 II kv | 5279 € | — | 1087 € |
| 2025 I kv | 5045 € | 1 | 1620 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 79 153 | 29 498 | 114 294 | 108 731 | 61 430 | 44 674 | 35 362 |
| Põhivara kokku | 50 321 | 45 825 | 47 508 | 49 748 | 96 222 | 74 268 | 69 808 |
| Vara kokku | 129 474 | 75 323 | 161 802 | 158 479 | 157 652 | 118 942 | 105 170 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 53 400 | 22 016 | 42 363 | 36 972 | 16 243 | 8407 | 8367 |
| Pikaajalised kohustised | 9095 | 2688 | 0 | 0 | 42 869 | 35 612 | 27 892 |
| Kohustised kokku | 62 495 | 24 704 | 42 363 | 36 972 | 59 112 | 44 019 | 36 259 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 74 745 | 64 166 | 47 807 | 116 627 | 118 695 | 95 728 | 72 111 |
| Aruandeaasta kasum | −10 578 | −16 359 | 68 820 | 2068 | −22 967 | −23 617 | −6012 |
| Reservid ja muu omakapital | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 |
| Omakapital kokku | 66 979 | 50 619 | 119 439 | 121 507 | 98 540 | 74 923 | 68 911 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 314 651 | 162 435 | 686 558 | 518 619 | 284 766 | 43 918 | 16 253 |
| Ärikasum | −9611 | −16 052 | 68 971 | 2083 | −22 968 | −20 796 | −4109 |
| EBITDA | −2929 | −8597 | 76 288 | 9944 | −14 782 | −8823 | 1368 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −10 140 | −16 359 | 68 820 | 2068 | −22 967 | −23 617 | −6012 |
| Aruande aasta kasum | −10 578 | −16 359 | 68 820 | 2068 | −22 967 | −23 617 | −6012 |
| Tööjõukulud | 146 408 | 3599 | 51 306 | 41 579 | 34 191 | 11 502 | 5019 |
| Põhivara kulum | 6682 | 7455 | 7317 | 7861 | 8186 | 11 973 | 5477 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 4 | 1 | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Osaühing Struxi
Ülevaade
Osaühing Struxi (registrikood 11247318) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2006. aastal ja on registris olnud 20 aastat. Registrijärgne asukoht: Kiviküla, Haapsalu linn, Lääne maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent (EMTAK 77399). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101050399).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 16 253 €, mis on 63,0% vähem kui aasta varem (43 918 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 39,0% aastas. See on ettevõtte väikseim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 6012 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 2. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 105 170 € ja omakapital 68 911 € (65,5% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 6768 €, mis on 27,5% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1665 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1160 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 29.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.