OÜ LEMRERegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 2033 € | 1 | 332 € |
| 2026 II kv | 2211 € | 1 | 330 € |
| 2026 I kv | 3201 € | 1 | 341 € |
| 2025 IV kv | 1608 € | 1 | 301 € |
| 2025 III kv | 2324 € | 1 | 658 € |
| 2025 II kv | 2386 € | 1 | 577 € |
| 2025 I kv | 2660 € | 1 | 676 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 12 665 | 13 866 | 13 198 | 12 191 | 14 821 | 16 321 | 11 122 |
| Põhivara kokku | 326 | 197 | 2635 | 3673 | 2638 | 1349 | 668 |
| Vara kokku | 12 991 | 14 063 | 15 833 | 15 864 | 17 459 | 17 670 | 11 790 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 9505 | 10 993 | 12 957 | 1977 | 4211 | 4442 | 486 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | 11 950 | 11 950 | 11 950 | 9950 |
| Kohustised kokku | 9505 | 10 993 | 12 957 | 13 927 | 16 161 | 16 392 | 10 436 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 0 | 231 | 0 | 0 | 0 | — | 0 |
| Aruandeaasta kasum | 231 | −416 | −188 | −939 | −2358 | −3918 | −3942 |
| Reservid ja muu omakapital | 699 | 699 | 508 | 320 | 1100 | — | 2740 |
| Omakapital kokku | 3486 | 3070 | 2876 | 1937 | 1298 | 1278 | 1354 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 22 448 | 13 129 | 17 550 | 20 841 | 18 096 | 14 656 | 8592 |
| Ärikasum | 169 | −416 | −188 | −939 | −2358 | −3918 | −3942 |
| EBITDA | 544 | −286 | 507 | 960 | −129 | −2030 | −3034 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 231 | −416 | −188 | −939 | −2358 | −3918 | −3942 |
| Aruande aasta kasum | 231 | −416 | −188 | −939 | −2358 | −3918 | −3942 |
| Tööjõukulud | 7584 | 6238 | 8717 | 10 102 | 11 571 | 12 347 | 6980 |
| Põhivara kulum | 375 | 130 | 695 | 1899 | 2229 | 1888 | 908 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: OÜ LEMRE
Ülevaade
OÜ LEMRE (registrikood 11262045) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2006. aastal ja on registris olnud 20 aastat. Registrijärgne asukoht: Võru linn, Võru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala mootorsõidukite remont ja hooldus (EMTAK 95311). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101057813).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 8592 €, mis on 41,4% vähem kui aasta varem (14 656 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 14,8% aastas. See on ettevõtte väikseim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 3942 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 1. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 8592 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 11 790 € ja omakapital 1354 € (11,5% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 2033 €, mis on 12,5% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 332 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 400 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 2 liiget. Registri järgi on ettevõttel 2 omanikku. Suurim osalus (50%) kuulub eraisikule.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 02.07.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.