Metricus OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 63 185 € | 8 | 16 968 € |
| 2026 II kv | 56 033 € | 7 | 13 416 € |
| 2026 I kv | 48 886 € | 7 | 15 123 € |
| 2025 IV kv | 81 966 € | 7 | 19 449 € |
| 2025 III kv | 58 898 € | 8 | 19 959 € |
| 2025 II kv | 45 699 € | 8 | 15 881 € |
| 2025 I kv | 53 796 € | 8 | 16 384 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 220 928 | 100 905 | 142 153 | 101 431 | 54 267 | 52 779 | 15 026 |
| Põhivara kokku | 77 540 | 80 506 | 62 237 | 116 604 | 99 223 | 77 761 | 86 886 |
| Vara kokku | 298 468 | 181 411 | 204 390 | 218 035 | 153 490 | 130 540 | 101 912 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 128 990 | 41 583 | 62 279 | 56 245 | 52 126 | 58 279 | 85 245 |
| Pikaajalised kohustised | 14 959 | 6543 | 2126 | 49 546 | 47 907 | 42 553 | 25 343 |
| Kohustised kokku | 143 949 | 48 126 | 64 405 | 105 791 | 100 033 | 100 832 | 110 588 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 105 310 | 141 232 | 114 754 | 137 173 | 109 432 | 50 645 | 26 896 |
| Aruandeaasta kasum | 46 397 | −10 759 | 22 419 | −27 741 | −58 787 | −23 749 | −52 470 |
| Reservid ja muu omakapital | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 14 342 |
| Omakapital kokku | 154 519 | 133 285 | 139 985 | 112 244 | 53 457 | 29 708 | −8676 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 368 324 | 264 860 | 330 565 | 349 405 | 260 019 | 271 355 | 220 911 |
| Ärikasum | 48 209 | −8104 | 25 787 | −26 710 | −55 195 | −19 826 | −49 976 |
| EBITDA | 67 537 | 15 107 | 48 124 | 3680 | −19 315 | 12 519 | −17 101 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 47 298 | −8732 | 25 452 | −27 741 | −58 787 | −23 749 | −52 470 |
| Aruande aasta kasum | 46 397 | −10 759 | 22 419 | −27 741 | −58 787 | −23 749 | −52 470 |
| Tööjõukulud | 141 541 | 143 814 | 164 268 | 204 856 | 186 900 | 166 384 | 171 438 |
| Põhivara kulum | 19 328 | 23 211 | 22 337 | 30 390 | 35 880 | 32 345 | 32 875 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 10 | 8 | 8 | 9 | 8 | 8 | 8 |
| Arvutuslik dividend | — | 10 475 | 15 719 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
2 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 43 350 € väärtuses, 2 hankijalt (27.09.2024–24.08.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Hüdromeetrilised mõõteseadmed ja taristu vooluveekogude, rannikumere ja Peipsi järve seireks (Keskkonnaagentuur) · Kõrgusmärgid ja nivelleerimine | Riigi Tugiteenuste Keskus | 39 550 € | 24.08.2026 |
| Geodeetilise võrgu punkti lisamine/väljaehitus | Enefit Power AS | 3800 € | 27.09.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Metricus OÜ
Ülevaade
Metricus OÜ (registrikood 11478532) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2008. aastal ja on registris olnud 18 aastat. Registrijärgne asukoht: Tartu linn, Tartu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd (EMTAK 71122). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101451794).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 220 911 €, mis on 18,6% vähem kui aasta varem (271 355 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 8,2% aastas. See on ettevõtte väikseim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 52 470 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 2. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 8. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 27 614 €.
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 63 185 €, mis on 7,3% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 8. Tööjõumakse tasuti kvartalis 16 968 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1420 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Tähelepanekud
Omakapital oli majandusaasta 2025 lõpus negatiivne (−8676 €). Omakapital on alla poole osakapitalist (2556 €) — sellisel juhul näeb äriseadustik ette meetmed omakapitali taastamiseks.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.