Green-Moto OÜPankrotis
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2024Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 4931 € | — | 0 € |
| 2026 II kv | 226 € | — | 0 € |
| 2026 I kv | 0 € | — | 0 € |
| 2025 IV kv | 86 782 € | — | 723 € |
| 2025 III kv | 185 340 € | 1 | 3118 € |
| 2025 II kv | 55 628 € | 2 | 1023 € |
| 2025 I kv | 51 183 € | 1 | 978 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | 43 078 | 67 515 | 96 838 | 75 219 | 54 280 | 131 721 |
| Põhivara kokku | 73 832 | 77 824 | 100 743 | 180 887 | 174 185 | 126 915 |
| Vara kokku | 116 910 | 145 339 | 197 581 | 256 106 | 228 465 | 258 636 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | 27 961 | 46 869 | 68 996 | 57 846 | 42 921 | 62 570 |
| Pikaajalised kohustised | 19 856 | 16 897 | 32 871 | 89 761 | 73 957 | 159 660 |
| Kohustised kokku | 47 817 | 63 766 | 101 867 | 147 607 | 116 878 | 222 230 |
| Osakapital | 2680 | 2680 | 2680 | 2680 | 2680 | 2680 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 62 466 | 65 907 | 78 386 | 92 527 | 105 312 | 108 399 |
| Aruandeaasta kasum | 3440 | 12 479 | 14 141 | 12 785 | 3088 | −75 180 |
| Reservid ja muu omakapital | 507 | 507 | 507 | 507 | 507 | 507 |
| Omakapital kokku | 69 093 | 81 573 | 95 714 | 108 499 | 111 587 | 36 406 |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | 50 038 | 77 741 | 172 333 | 234 397 | 222 300 | 175 865 |
| Ärikasum | 4324 | 13 658 | 15 081 | 14 177 | 6954 | −70 182 |
| EBITDA | 17 447 | 26 665 | 26 416 | 35 585 | 35 856 | −53 790 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 3440 | 12 479 | 14 141 | 12 785 | 3088 | −75 180 |
| Aruande aasta kasum | 3440 | 12 479 | 14 141 | 12 785 | 3088 | −75 180 |
| Tööjõukulud | 2200 | 5937 | 8361 | 5146 | 10 869 | 13 171 |
| Põhivara kulum | 13 123 | 13 007 | 11 335 | 21 408 | 28 902 | 16 392 |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused3 probleemi2 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
2 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 179 046 € väärtuses, 2 hankijalt (30.06.2025–30.06.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Põltsamaa linnaruumi 3. etapi haljastustööd · ühispakkumus | Põltsamaa Vallavara OÜ | 121 681 € | 30.06.2025 |
| Põltsamaa hariduslinnaku haljastustööd · ühispakkumus | Põltsamaa Vallavalitsus | 57 365 € | 30.06.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Green-Moto OÜ
Ülevaade
Green-Moto OÜ (registrikood 11497707) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2008. aastal. Ettevõtte staatus registris: pankrotis. Registrijärgne asukoht: Jõgeva linn, Jõgeva vald, Jõgeva maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala maastiku hooldus ja korrashoid (EMTAK 81301). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101311229).
Majandustulemused
Majandusaastal 2024 oli müügitulu 175 865 €, mis on 20,9% vähem kui aasta varem (222 300 €). Aastatel 2019–2024 on müügitulu kasvanud keskmiselt 28,6% aastas. Majandusaasta 2024 lõppes kahjumiga 75 180 €. Avaldatud 6 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2024 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 175 865 €. Majandusaasta 2024 lõpus oli bilansimaht 258 636 € ja omakapital 36 406 € (14,1% varadest). Aruande tööjõukulude põhjal oli arvutuslik keskmine brutopalk umbes 820 € kuus.
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 4931 €, mis on 97,3% vähem kui aasta varem samas kvartalis.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Tähelepanekud
Majandusaasta 2025 aruanne on tähtajaks esitamata.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2024) esitati 30.06.2025. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.