Põldeotsa osaühingRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2024/25Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 65 192 € | 2 | 2637 € |
| 2026 II kv | 40 939 € | 2 | 2637 € |
| 2026 I kv | 28 396 € | 2 | 2637 € |
| 2025 IV kv | 292 456 € | 2 | 2637 € |
| 2025 III kv | 62 443 € | 2 | 2637 € |
| 2025 II kv | 541 € | 2 | 2637 € |
| 2025 I kv | 7025 € | 2 | 2376 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2024
| 2019/20 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | 229 944 | 279 929 | 364 246 | 478 341 | 290 930 | 292 932 |
| Põhivara kokku | 747 210 | 701 985 | 831 751 | 1 064 088 | 972 167 | 1 101 593 |
| Vara kokku | 977 154 | 981 914 | 1 195 997 | 1 542 429 | 1 263 097 | 1 394 525 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | 227 614 | 257 624 | 361 873 | 385 544 | 285 625 | 396 905 |
| Pikaajalised kohustised | 286 766 | 195 928 | 294 311 | 328 742 | 295 154 | 369 055 |
| Kohustised kokku | 514 380 | 453 552 | 656 184 | 714 286 | 580 779 | 765 960 |
| Osakapital | 11 504 | 11 504 | 11 504 | 11 504 | 11 504 | 11 504 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 365 379 | 398 887 | 464 475 | 475 926 | 764 256 | 618 431 |
| Aruandeaasta kasum | 33 508 | 65 588 | 11 451 | 288 330 | −145 825 | −53 753 |
| Reservid ja muu omakapital | 52 383 | 52 383 | 52 383 | 52 383 | 52 383 | 52 383 |
| Omakapital kokku | 462 774 | 528 362 | 539 813 | 828 143 | 682 318 | 628 565 |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | 315 262 | 379 801 | 431 083 | 731 482 | 388 958 | 325 141 |
| Ärikasum | 40 340 | 72 687 | 18 603 | 302 864 | −122 051 | −29 257 |
| EBITDA | 111 307 | 145 831 | 95 316 | 398 842 | −18 420 | 83 489 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 33 508 | 65 588 | 11 451 | 288 330 | −145 733 | −53 750 |
| Aruande aasta kasum | 33 508 | 65 588 | 11 451 | 288 330 | −145 825 | −53 753 |
| Tööjõukulud | 10 035 | 10 544 | 11 838 | 21 274 | 24 084 | 22 578 |
| Põhivara kulum | 70 967 | 73 144 | 76 713 | 95 978 | 103 631 | 112 746 |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused2 probleemi3 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 70 600 € väärtuses, 1 hankijalt (27.11.2023–27.11.2023).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Teede talvine hooldus Pärnu linna Audru osavallas 2023-2026 · Audru osavalla talihoolduse V piirkond | Pärnu Linnavalitsus | 70 600 € | 27.11.2023 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Põldeotsa osaühing
Ülevaade
Põldeotsa osaühing (registrikood 11526886) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2008. aastal ja on registris olnud 17 aastat. Registrijärgne asukoht: Jõõpre küla, Pärnu linn, Pärnu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus (EMTAK 01111). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101266549).
Majandustulemused
Majandusaastal 2024/25 oli müügitulu 325 141 €, mis on 16,4% vähem kui aasta varem (388 958 €). Aastatel 2019/20–2024/25 on müügitulu kasvanud keskmiselt 0,6% aastas. Majandusaasta 2024/25 lõppes kahjumiga 53 753 €. Avaldatud 6 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2024/25 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 325 141 €. Majandusaasta 2024/25 lõpus oli bilansimaht 1 394 525 € ja omakapital 628 565 € (45,1% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 65 192 €, mis on 4,4% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 2. Tööjõumakse tasuti kvartalis 2637 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 960 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Tähelepanekud
Majandusaasta 2025 aruanne on tähtajaks esitamata.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2024/25) esitati 18.11.2025. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.