Domeca OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2024Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 89 691 € | 13 | 11 502 € |
| 2026 II kv | 121 069 € | 12 | 14 964 € |
| 2026 I kv | 63 665 € | 12 | 10 694 € |
| 2025 IV kv | 132 941 € | 12 | 16 205 € |
| 2025 III kv | 135 364 € | 12 | 13 429 € |
| 2025 II kv | 112 972 € | 11 | 12 011 € |
| 2025 I kv | 62 211 € | 10 | 12 353 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | 17 521 | 19 263 | 10 871 | 39 730 | 16 954 | 45 082 |
| Põhivara kokku | 43 806 | 56 025 | 82 980 | 79 892 | 193 432 | 286 495 |
| Vara kokku | 61 327 | 75 288 | 93 851 | 119 622 | 210 386 | 331 577 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | 2857 | 10 447 | 16 230 | 19 952 | 9675 | 23 614 |
| Pikaajalised kohustised | 1600 | 9325 | 14 058 | 8200 | 93 997 | 154 059 |
| Kohustised kokku | 4457 | 19 772 | 30 288 | 28 152 | 103 672 | 177 673 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 18 826 | 35 488 | 52 960 | 61 007 | 88 914 | 104 158 |
| Aruandeaasta kasum | 35 488 | 17 472 | 8047 | 27 907 | 15 244 | 47 190 |
| Omakapital kokku | 56 870 | 55 516 | 63 563 | 91 470 | 106 714 | 153 904 |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | 148 923 | 104 401 | 174 457 | 287 825 | 328 930 | 395 102 |
| Ärikasum | 35 488 | 17 472 | 8047 | 27 907 | 15 244 | 54 539 |
| EBITDA | 42 263 | 27 507 | 20 092 | 37 227 | 32 494 | 88 722 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 35 488 | 17 472 | 8047 | 27 907 | 15 244 | 47 190 |
| Aruande aasta kasum | 35 488 | 17 472 | 8047 | 27 907 | 15 244 | 47 190 |
| Tööjõukulud | 12 598 | 18 879 | 49 934 | 60 955 | 95 005 | 87 856 |
| Põhivara kulum | 6775 | 10 035 | 12 045 | 9320 | 17 250 | 34 183 |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 2 | 2 | 3 | 4 | 7 | 6 |
| Arvutuslik dividend | — | 18 826 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused2 probleemi3 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
5 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 93 124 € väärtuses, 4 hankijalt (29.12.2023–24.09.2024). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Reisijateveo teenus väikebussidega II | Tallinna Tehnikaülikool | kuni 100 000 € | 24.09.2024 |
| Saku valla erivajadustega laste liinivedu 2024/2025 ja 2025/2026 õppeaastal | Saku Vallavalitsus | 1 € | 05.09.2024 |
| Harku valla puuetega ja erivajadustega isikute transport perioodil 2024-2026 · Osa 2 – Sotsiaaltransporditeenuse osutamine invavõimekusega sõidukiga | Harku Vallavalitsus | 1 € | 28.06.2024 |
| Harku valla puuetega ja erivajadustega isikute transport perioodil 2024-2026 · Osa 1 – Sotsiaaltransporditeenuse osutamine M1 kategooria sõidukiga | Harku Vallavalitsus | 1 € | 28.06.2024 |
| Erivajadustega täisealiste veoteenus | Saue Sotsiaalkeskus | 93 120 € | 29.12.2023 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Domeca OÜ
Ülevaade
Domeca OÜ (registrikood 11593351) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2009. aastal ja on registris olnud 17 aastat. Registrijärgne asukoht: Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala reisibüroode tegevus (EMTAK 79111). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101372572).
Majandustulemused
Majandusaastal 2024 oli müügitulu 395 102 €, mis on 20,1% rohkem kui aasta varem (328 930 €). Aastatel 2019–2024 on müügitulu kasvanud keskmiselt 21,5% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2024) seas. Majandusaasta 2024 puhaskasum oli 47 190 € (11,9% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 6 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2024 oli töötajaid 6 (aasta varem 7). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 65 850 €. Majandusaasta 2024 lõpus oli bilansimaht 331 577 € ja omakapital 153 904 € (46,4% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 89 691 €, mis on 33,7% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 13. Tööjõumakse tasuti kvartalis 11 502 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 710 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 2 liiget. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Tähelepanekud
Majandusaasta 2025 aruanne on tähtajaks esitamata.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2024) esitati 26.09.2025. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.