OÜ TursalRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 1404 € | 3 | 0 € |
| 2026 II kv | 0 € | 4 | 1781 € |
| 2026 I kv | 9704 € | 4 | 2441 € |
| 2025 IV kv | 28 891 € | 4 | 975 € |
| 2025 III kv | 0 € | 3 | 969 € |
| 2025 II kv | 0 € | 3 | 1108 € |
| 2025 I kv | 0 € | 3 | 1344 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 44 199 | 72 928 | 48 996 | 55 654 | 38 349 | 74 589 | 94 837 |
| Põhivara kokku | 80 137 | 79 725 | 149 126 | 173 948 | 199 173 | 207 064 | 278 426 |
| Vara kokku | 124 336 | 152 653 | 198 122 | 229 602 | 237 522 | 281 653 | 373 263 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 36 051 | 20 854 | 37 256 | 55 204 | 42 882 | 10 908 | 49 280 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 36 051 | 20 854 | 37 256 | 55 204 | 42 882 | 10 908 | 49 280 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 51 333 | 85 729 | 129 243 | 159 674 | 171 843 | 192 084 | 268 189 |
| Aruandeaasta kasum | 36 952 | 43 514 | 29 067 | 12 168 | 20 241 | 76 105 | 53 238 |
| Reservid ja muu omakapital | −2556 | — | — | — | — | — | — |
| Omakapital kokku | 88 285 | 131 799 | 160 866 | 174 398 | 194 640 | 270 745 | 323 983 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 20 573 | 10 370 | 34 359 | 27 438 | 1415 | 45 707 | 44 314 |
| Ärikasum | 36 952 | 43 514 | 29 067 | 12 168 | 21 592 | 76 829 | 54 565 |
| EBITDA | 37 923 | 46 976 | 35 966 | 23 849 | 28 467 | 83 704 | 68 203 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 36 952 | 43 514 | 29 067 | 12 168 | 20 241 | 76 105 | 53 238 |
| Aruande aasta kasum | 36 952 | 43 514 | 29 067 | 12 168 | 20 241 | 76 105 | 53 238 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 5678 | 8578 | 7604 | 13 370 |
| Põhivara kulum | 971 | 3462 | 6899 | 11 681 | 6875 | 6875 | 13 638 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: OÜ Tursal
Ülevaade
OÜ Tursal (registrikood 11919388) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2010. aastal ja on registris olnud 16 aastat. Registrijärgne asukoht: Tursa küla, Rõuge vald, Võru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muu veislaste ja pühvlikasvatus (EMTAK 01421). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102166981).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 44 314 €, mis on 3,0% vähem kui aasta varem (45 707 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 13,6% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 53 238 € (120% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 44 314 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 373 263 € ja omakapital 323 983 € (86,8% varadest). Aruande tööjõukulude põhjal oli arvutuslik keskmine brutopalk umbes 830 € kuus.
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 1404 €. Töötajaid oli samas kvartalis 3.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 25.05.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.