Saaresalu OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Kasum on EBITDA-st suurem finantstulude tõttu (nt dividendid või intressid), mida EBITDA ei sisalda.
Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 0 € | 2 | 51 € |
| 2026 II kv | 7800 € | 2 | 152 € |
| 2026 I kv | 0 € | 2 | 101 € |
| 2025 IV kv | 22 440 € | 2 | 259 € |
| 2025 III kv | 22 330 € | 2 | 823 € |
| 2025 II kv | 0 € | 2 | 1300 € |
| 2025 I kv | 0 € | 2 | 865 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 36 845 | 41 563 | 73 175 | 79 105 | 75 694 | 75 751 | 66 847 |
| Põhivara kokku | 20 420 | 26 412 | 28 556 | 28 096 | 102 113 | 89 259 | 85 424 |
| Vara kokku | 57 265 | 67 975 | 101 731 | 107 201 | 177 807 | 165 010 | 152 271 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 2237 | 4658 | 3059 | 4919 | 13 289 | 6588 | 1014 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 2237 | 4658 | 3059 | 4919 | 13 289 | 6588 | 1014 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 28 073 | 16 473 | 34 920 | 54 673 | 80 446 | 116 488 | 155 867 |
| Aruandeaasta kasum | 24 399 | 44 288 | 61 196 | 45 053 | 81 516 | 39 378 | −7166 |
| Omakapital kokku | 55 028 | 63 317 | 98 672 | 102 282 | 164 518 | 158 422 | 151 257 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 84 598 | 125 776 | 143 044 | 156 644 | 187 176 | 161 555 | 56 226 |
| Ärikasum | 25 023 | 53 476 | 66 576 | 53 110 | 83 103 | 45 389 | −16 303 |
| EBITDA | 29 522 | 58 735 | 72 117 | 59 257 | 89 656 | 50 177 | −12 468 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 24 399 | 53 288 | 66 609 | 53 616 | 84 676 | 47 794 | −7166 |
| Aruande aasta kasum | 24 399 | 44 288 | 61 196 | 45 053 | 81 516 | 39 378 | −7166 |
| Tööjõukulud | 43 | 8872 | 2036 | 9026 | 16 021 | 21 971 | 9771 |
| Põhivara kulum | 4499 | 5259 | 5541 | 6147 | 6553 | 4788 | 3835 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 35 999 | 25 841 | 41 443 | 19 280 | 45 474 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 44 220 € väärtuses, 1 hankijalt (29.04.2025–29.04.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Innovatsioonimahukate investeeringute rahastamise turutõrke uuring koos kaitsetööstuse valdkonna analüüsiga | Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium | 44 220 € | 29.04.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Saaresalu OÜ
Ülevaade
Saaresalu OÜ (registrikood 11924187) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2010. aastal ja on registris olnud 16 aastat. Registrijärgne asukoht: Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101420107).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 56 226 €, mis on 65,2% vähem kui aasta varem (161 555 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 6,6% aastas. See on ettevõtte väikseim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 7166 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 6. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 56 226 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 152 271 € ja omakapital 151 257 € (99,3% varadest). Aruande tööjõukulude põhjal oli arvutuslik keskmine brutopalk umbes 610 € kuus.
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel ettevõte perioodil 2026 III kv käivet ei deklareerinud.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 25.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.