HealthIN OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2024Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 14 759 € | 2 | 1431 € |
| 2026 II kv | 21 346 € | 2 | 3342 € |
| 2026 I kv | 19 565 € | 2 | 2582 € |
| 2025 IV kv | 19 246 € | 2 | 4180 € |
| 2025 III kv | 20 070 € | 2 | 3227 € |
| 2025 II kv | 19 043 € | 2 | 4658 € |
| 2025 I kv | 23 952 € | 2 | 4872 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | 2304 | 16 405 | 40 485 | 44 618 | 58 821 | 129 188 |
| Põhivara kokku | 18 939 | 20 719 | 21 013 | 18 857 | 18 480 | 16 231 |
| Vara kokku | 21 243 | 37 124 | 61 498 | 63 475 | 77 301 | 145 419 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | 14 581 | 19 161 | 15 661 | 14 454 | 28 520 | 46 854 |
| Pikaajalised kohustised | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 624 |
| Kohustised kokku | 14 581 | 19 161 | 15 661 | 14 454 | 28 520 | 72 478 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 7659 | 3846 | 15 148 | 43 021 | 46 205 | 45 966 |
| Aruandeaasta kasum | −3813 | 11 301 | 27 873 | 3184 | −240 | 24 159 |
| Reservid ja muu omakapital | 260 | 260 | 260 | 260 | 260 | 260 |
| Omakapital kokku | 6662 | 17 963 | 45 837 | 49 021 | 48 781 | 72 941 |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | 6648 | 15 600 | 74 800 | 82 368 | 77 032 | 123 312 |
| Ärikasum | −2330 | 12 357 | 27 873 | 3184 | 48 | 26 613 |
| EBITDA | −1477 | 13 497 | 29 555 | 5340 | 2362 | 28 862 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −3813 | 11 301 | 27 873 | 3184 | −240 | 24 159 |
| Aruande aasta kasum | −3813 | 11 301 | 27 873 | 3184 | −240 | 24 159 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 37 154 | 51 099 | 36 316 | 45 925 |
| Põhivara kulum | 853 | 1140 | 1682 | 2156 | 2314 | 2249 |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused2 probleemi3 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (20.07.2026–20.07.2026). Lisaks 3 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Mentorteenus · Toote- ja teenusedisain | Sihtasutus Tallinna Teaduspark TEHNOPOL | kuni 3600 € | 20.07.2026 |
| Mentorteenus · Tervisetehnoloogia | Sihtasutus Tallinna Teaduspark TEHNOPOL | kuni 2240 € | 20.07.2026 |
| Mentorteenus · Suurandmed/Tehisintellekt/AI | Sihtasutus Tallinna Teaduspark TEHNOPOL | kuni 8000 € | 20.07.2026 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: HealthIN OÜ
Ülevaade
HealthIN OÜ (registrikood 11962475) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2010. aastal ja on registris olnud 16 aastat. Registrijärgne asukoht: Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala arvutialased konsultatsioonid (EMTAK 62201). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101505459).
Majandustulemused
Majandusaastal 2024 oli müügitulu 123 312 €, mis on 60,1% rohkem kui aasta varem (77 032 €). Aastatel 2019–2024 on müügitulu kasvanud keskmiselt 79,3% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2024) seas. Majandusaasta 2024 puhaskasum oli 24 159 € (19,6% müügitulust). Avaldatud 6 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2024 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 123 312 €. Majandusaasta 2024 lõpus oli bilansimaht 145 419 € ja omakapital 72 941 € (50,2% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 14 759 €, mis on 26,5% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 2. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1431 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 620 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Tähelepanekud
Majandusaasta 2025 aruanne on tähtajaks esitamata.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2024) esitati 04.01.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. LEI-kood (894500DS8Z86M3FSST16) pärineb GLEIF-i andmebaasist. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.