Mõisapreili pagar OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 8213 € | 2 | 2314 € |
| 2026 II kv | 9931 € | 2 | 2177 € |
| 2026 I kv | 18 122 € | 2 | 2129 € |
| 2025 IV kv | 15 303 € | 2 | 2242 € |
| 2025 III kv | 5724 € | 2 | 2401 € |
| 2025 II kv | 19 732 € | 2 | 2317 € |
| 2025 I kv | 19 732 € | 2 | 1979 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 17 574 | 16 345 | 16 691 | 15 228 | 29 477 | 38 381 | 38 881 |
| Põhivara kokku | 27 564 | 26 549 | 23 464 | 18 663 | 14 673 | 10 669 | 8289 |
| Vara kokku | 45 138 | 42 894 | 40 155 | 33 891 | 44 150 | 49 050 | 47 170 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 7566 | 8684 | 7687 | 8524 | 15 030 | 8078 | 7890 |
| Pikaajalised kohustised | 4014 | 2905 | 1743 | 525 | 0 | 0 | — |
| Kohustised kokku | 11 580 | 11 589 | 9430 | 9049 | 15 030 | 8078 | 7890 |
| Osakapital | 2557 | 2557 | 2557 | 2557 | 2557 | 2557 | 2557 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 28 911 | 31 001 | 28 748 | 28 167 | 22 285 | 26 563 | 38 415 |
| Aruandeaasta kasum | 2090 | −2253 | −580 | −5882 | 4278 | 11 852 | −1692 |
| Omakapital kokku | 33 558 | 31 305 | 30 725 | 24 842 | 29 120 | 40 972 | 39 280 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 58 169 | 39 371 | 35 065 | 46 372 | 66 092 | 71 271 | 61 227 |
| Ärikasum | 2228 | −2038 | −415 | −5771 | 4334 | 11 856 | −1694 |
| EBITDA | 5375 | 2122 | 3998 | −76 | 9098 | 16 515 | 2697 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 2090 | −2253 | −580 | −5882 | 4278 | 11 852 | −1692 |
| Aruande aasta kasum | 2090 | −2253 | −580 | −5882 | 4278 | 11 852 | −1692 |
| Tööjõukulud | 20 410 | 17 766 | 12 990 | 19 409 | 25 033 | 23 158 | 28 044 |
| Põhivara kulum | 3147 | 4160 | 4413 | 5695 | 4764 | 4659 | 4391 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
4 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 16 000 € väärtuses, 2 hankijalt (30.08.2023–28.09.2026). Lisaks 3 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Haridusasutustele toiduainete ostmine 01.09.2026-31.08.2030 · Leiva- ja saiatooted | Tartu Vallavalitsus | kuni 30 000 € | 28.09.2026 |
| Toiduainete tarne Kambja valla haridusasutustesse 2025.-2027.aastal. · Osa 3 Leib, sai ja pagaritooted | Kambja Vallavalitsus | kuni 70 000 € | 31.03.2025 |
| Tartu valla haridusasutustele toiduainete ostmine · Leiva- ja saiatooted | Tartu Vallavalitsus | kuni 120 000 € | 14.12.2023 |
| Tartu valla haridusasutustele leiva- ja saiatoodete ostmine perioodil 01.09.23-30.11.2023 | Tartu Vallavalitsus | 16 000 € | 30.08.2023 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Mõisapreili pagar OÜ
Ülevaade
Mõisapreili pagar OÜ (registrikood 12001482) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2010. aastal ja on registris olnud 16 aastat. Registrijärgne asukoht: Sootaga küla, Tartu vald, Tartu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine (EMTAK 10711). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101408967).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 61 227 €, mis on 14,1% vähem kui aasta varem (71 271 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 0,9% aastas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 1692 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 3. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 2. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 30 614 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 47 170 € ja omakapital 39 280 € (83,3% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 8213 €, mis on 43,5% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 2. Tööjõumakse tasuti kvartalis 2314 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 870 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 25.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.