Excellence Koolitus- ja Arenduskeskus OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Kasum on EBITDA-st suurem finantstulude tõttu (nt dividendid või intressid), mida EBITDA ei sisalda.
Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 8657 € | 2 | 3434 € |
| 2026 II kv | 25 721 € | 2 | 3213 € |
| 2026 I kv | 24 177 € | 2 | 3210 € |
| 2025 IV kv | 20 459 € | 2 | 4465 € |
| 2025 III kv | 14 925 € | 2 | 4960 € |
| 2025 II kv | 21 181 € | 3 | 6234 € |
| 2025 I kv | 38 848 € | 3 | 5576 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 73 638 | 69 218 | 69 143 | 56 619 | 59 434 | 32 058 | 17 381 |
| Põhivara kokku | 42 286 | 37 264 | 46 387 | 60 201 | 54 308 | 90 421 | 87 261 |
| Vara kokku | 115 924 | 106 482 | 115 530 | 116 820 | 113 742 | 122 479 | 104 642 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 10 089 | 8869 | 7676 | 8820 | 4873 | 13 296 | 9649 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | 24 194 | 19 972 |
| Kohustised kokku | 10 089 | 8869 | 7676 | 8820 | 4873 | 37 490 | 29 621 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 106 769 | 103 335 | 94 835 | 105 354 | 105 499 | 106 369 | 82 480 |
| Aruandeaasta kasum | −3434 | −8222 | 10 519 | 146 | 870 | −23 880 | −9959 |
| Omakapital kokku | 105 835 | 97 613 | 107 854 | 108 000 | 108 869 | 84 989 | 75 021 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 156 209 | 121 687 | 146 794 | 164 346 | 197 491 | 88 197 | 96 295 |
| Ärikasum | −4703 | −6966 | 6725 | 4179 | 312 | −27 479 | −22 133 |
| EBITDA | −3218 | −5284 | 8271 | 7111 | 3981 | −22 165 | −13 113 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −3434 | −8222 | 10 519 | 146 | 870 | −23 880 | −9959 |
| Aruande aasta kasum | −3434 | −8222 | 10 519 | 146 | 870 | −23 880 | −9959 |
| Tööjõukulud | 48 676 | 37 864 | 39 568 | 29 146 | 37 868 | 45 903 | 49 272 |
| Põhivara kulum | 1485 | 1682 | 1546 | 2932 | 3669 | 5314 | 9020 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 92 700 € väärtuses, 1 hankijalt (29.07.2026–29.07.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Arenguprogramm laste heaolu valdkonna juhtidele (2 gruppi, 2026–2027) | Sotsiaalkindlustusamet | 92 700 € | 29.07.2026 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Excellence Koolitus- ja Arenduskeskus OÜ
Ülevaade
Excellence Koolitus- ja Arenduskeskus OÜ (registrikood 12051379) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2011. aastal ja on registris olnud 15 aastat. Registrijärgne asukoht: Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muu mujal liigitamata õpe (EMTAK 85599). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101426431).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 96 295 €, mis on 9,2% rohkem kui aasta varem (88 197 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 7,7% aastas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 9959 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 3. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 3. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 32 098 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 104 642 € ja omakapital 75 021 € (71,7% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 8657 €, mis on 42,0% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 2. Tööjõumakse tasuti kvartalis 3434 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1190 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 15.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.