Greeninvest OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 10 224 € | 2 | 1201 € |
| 2026 II kv | 40 120 € | 2 | 816 € |
| 2026 I kv | 35 146 € | 2 | 93 € |
| 2025 IV kv | 33 248 € | 1 | 47 € |
| 2025 III kv | 19 464 € | 1 | 375 € |
| 2025 II kv | 60 721 € | 1 | 1126 € |
| 2025 I kv | 41 081 € | 2 | 1048 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 28 099 € (17% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 9682 | 28 968 | 58 034 | 97 725 | 163 210 | 164 779 | 75 399 |
| Põhivara kokku | 11 479 | 9062 | 6645 | 27 049 | 23 436 | 23 203 | 12 466 |
| Vara kokku | 21 161 | 38 030 | 64 679 | 124 774 | 186 646 | 187 982 | 87 865 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 18 517 | 3420 | 3207 | 24 890 | 47 394 | 15 407 | 10 379 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 18 517 | 3420 | 3207 | 24 890 | 47 394 | 15 407 | 10 379 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1084 | 144 | 32 110 | 58 972 | 96 077 | 143 395 | 141 976 |
| Aruandeaasta kasum | −940 | 31 966 | 26 862 | 38 412 | 40 675 | 26 682 | −66 990 |
| Reservid ja muu omakapital | — | — | — | — | — | −2 | — |
| Omakapital kokku | 2644 | 34 610 | 61 472 | 99 884 | 139 252 | 172 575 | 77 486 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 77 257 | 197 322 | 203 281 | 103 923 | 211 840 | 127 431 | 160 753 |
| Ärikasum | −940 | 31 966 | 26 862 | 38 898 | 41 567 | 27 533 | −66 515 |
| EBITDA | −336 | 34 383 | 29 279 | 42 411 | 45 180 | 34 366 | −58 984 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −940 | 31 966 | 26 862 | 38 412 | 40 675 | 26 682 | −66 990 |
| Aruande aasta kasum | −940 | 31 966 | 26 862 | 38 412 | 40 675 | 26 682 | −66 990 |
| Tööjõukulud | 10 993 | 13 622 | 9471 | 4375 | 9701 | 6587 | 6427 |
| Põhivara kulum | 604 | 2417 | 2417 | 3513 | 3613 | 6833 | 7531 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 1307 | 0 | 28 099 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
7 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (19.02.2024–01.04.2026). Lisaks 7 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Istutustööd Edela piirkonnas 2026-2027 · Lääne- Viljandimaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 88 452 € | 01.04.2026 |
| Võsasaetööd Edela metsakasvatuse piirkonnas 2026-2027 · Põhja-Viljandimaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 219 726 € | 28.12.2025 |
| Võsasaetööd Kagu metsakasvatuse piirkonnas 2026-2027 · Põhja - Valgamaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 219 726 € | 28.12.2025 |
| Istutustööd Edela piirkonnas · Lõuna-Viljandimaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 31 500 € | 12.03.2025 |
| Istutustööd Edela piirkonnas · Lääne-Viljandimaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 31 500 € | 12.03.2025 |
| Istutustööd Edela piirkonnas · Kagu-Pärnumaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 31 500 € | 12.03.2025 |
| Istutustööd Kagu piirkonnas 2024 · Põhja - Valgamaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 10 395 € | 19.02.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Greeninvest OÜ
Ülevaade
Greeninvest OÜ (registrikood 12078007) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2011. aastal ja on registris olnud 15 aastat. Registrijärgne asukoht: Heimtali küla, Viljandi vald, Viljandi maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad (EMTAK 02101). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101464118).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 160 753 €, mis on 26,1% rohkem kui aasta varem (127 431 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 13,0% aastas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 66 990 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 160 753 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 87 865 € ja omakapital 77 486 € (88,2% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 10 224 €, mis on 47,5% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 2. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1201 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 550 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 28.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.