S.U Beauty OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Aruannete koondnäitajad2020–2025
| 2019/20 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | 196 | 106 | 138 | 3469 | 4089 | 3225 |
| Põhivara kokku | — | — | — | — | — | — |
| Vara kokku | 196 | 106 | 138 | 3469 | 4089 | 3225 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | — | — | — | 621 | 1032 | 0 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | — | — | — | 621 | 1032 | 0 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 196 | 106 | 138 | 243 | 451 |
| Aruandeaasta kasum | 196 | −90 | 32 | 211 | 208 | 168 |
| Reservid ja muu omakapital | — | −2500 | −2500 | — | 106 | 106 |
| Omakapital kokku | 196 | 106 | 138 | 2848 | 3057 | 3225 |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | 3860 | 2165 | 2500 | 3290 | 4165 | 3556 |
| Ärikasum | 196 | −90 | 32 | 211 | 208 | 168 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 196 | −90 | 32 | 211 | 208 | 168 |
| Aruande aasta kasum | 196 | −90 | 32 | 211 | 208 | 168 |
| Tööjõukulud | 1069 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — | — | — |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: S.U Beauty OÜ
Ülevaade
S.U Beauty OÜ (registrikood 14793398) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2019. aastal ja on registris olnud 7 aastat. Registrijärgne asukoht: Heimtali küla, Viljandi vald, Viljandi maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala küünetehnikuteenused (EMTAK 96222).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 3556 €, mis on 14,6% vähem kui aasta varem (4165 €). Aastatel 2019/20–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 1,6% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 168 € (4,7% müügitulust). Avaldatud 6 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 3225 € ja omakapital 3225 € (100% varadest).
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 10.04.2026. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.