Derhamn OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2024Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 165 052 € | 10 | 22 421 € |
| 2026 II kv | 135 403 € | 9 | 13 469 € |
| 2026 I kv | 164 167 € | 8 | 10 330 € |
| 2025 IV kv | 123 555 € | 7 | 22 518 € |
| 2025 III kv | 156 331 € | 8 | 21 106 € |
| 2025 II kv | 153 679 € | 9 | 13 158 € |
| 2025 I kv | 217 402 € | 8 | 19 989 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | 256 357 | 246 837 | 204 767 | 175 648 | 158 962 | 190 223 |
| Põhivara kokku | 622 682 | 567 216 | 559 166 | 529 400 | 433 127 | 400 026 |
| Vara kokku | 879 039 | 814 053 | 763 933 | 705 048 | 592 089 | 590 249 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | 431 849 | 448 021 | 498 021 | 353 054 | 375 146 | 361 554 |
| Pikaajalised kohustised | 305 036 | 335 756 | 220 286 | 347 506 | 331 083 | 226 083 |
| Kohustised kokku | 736 885 | 783 777 | 718 307 | 700 560 | 706 229 | 587 637 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | −44 468 | 32 024 | −79 854 | −64 504 | −105 642 | −224 270 |
| Aruandeaasta kasum | 76 492 | −111 878 | 15 350 | −41 138 | −118 628 | 116 752 |
| Reservid ja muu omakapital | 107 630 | 107 630 | 107 630 | 107 630 | 107 630 | 107 630 |
| Omakapital kokku | 142 154 | 30 276 | 45 626 | 4488 | −114 140 | 2612 |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | 823 281 | 705 868 | 787 280 | 784 956 | 666 128 | 616 974 |
| Ärikasum | 82 809 | −102 025 | 18 746 | −30 950 | −108 786 | 126 594 |
| EBITDA | 184 524 | 520 | 126 651 | 86 702 | −2771 | 159 695 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 76 492 | −111 878 | 15 350 | −41 138 | −118 628 | 116 752 |
| Aruande aasta kasum | 76 492 | −111 878 | 15 350 | −41 138 | −118 628 | 116 752 |
| Tööjõukulud | 95 989 | 116 230 | 120 004 | 143 014 | 89 512 | 150 167 |
| Põhivara kulum | 101 715 | 102 545 | 107 905 | 117 652 | 106 015 | 33 101 |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 5 | 6 | 6 | 4 | 4 | 8 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused2 probleemi3 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (22.01.2025–22.01.2025). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Kala ja kalatoodete soetus | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | kuni 6489 € | 22.01.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Derhamn OÜ
Ülevaade
Derhamn OÜ (registrikood 12134852) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2011. aastal ja on registris olnud 15 aastat. Registrijärgne asukoht: Dirhami küla / Derhamn, Lääne-Nigula vald, Lääne maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala kala, koorikloomade ja molluskite töötlemine ja säilitamine (EMTAK 10201). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101466844).
Majandustulemused
Majandusaastal 2024 oli müügitulu 616 974 €, mis on 7,4% vähem kui aasta varem (666 128 €). Aastatel 2019–2024 on müügitulu vähenenud keskmiselt 5,6% aastas. See on ettevõtte väikseim müügitulu avaldatud aastate (2019–2024) seas. Majandusaasta 2024 puhaskasum oli 116 752 € (18,9% müügitulust). Avaldatud 6 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 3. Majandusaastal 2024 oli töötajaid 8 (aasta varem 4). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 77 122 €. Majandusaasta 2024 lõpus oli bilansimaht 590 249 € ja omakapital 2612 € (0,4% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 165 052 €, mis on 5,6% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 10. Tööjõumakse tasuti kvartalis 22 421 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1490 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Tähelepanekud
Majandusaasta 2025 aruanne on tähtajaks esitamata.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2024) esitati 29.05.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.