A.M. Raietööd OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 30 437 € | 7 | 5573 € |
| 2026 II kv | 67 517 € | 7 | 5355 € |
| 2026 I kv | 49 798 € | 7 | 5955 € |
| 2025 IV kv | 58 346 € | 7 | 5697 € |
| 2025 III kv | 40 219 € | 7 | 5432 € |
| 2025 II kv | 98 283 € | 6 | 4972 € |
| 2025 I kv | 43 469 € | 5 | 4486 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 65 096 | 65 856 | 42 840 | 36 358 | 34 453 | 19 871 | 26 217 |
| Põhivara kokku | 61 713 | 58 220 | 89 617 | 78 749 | 71 928 | 81 962 | 67 199 |
| Vara kokku | 126 809 | 124 076 | 132 457 | 115 107 | 106 381 | 101 833 | 93 416 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 11 155 | 7563 | 40 337 | 37 444 | 32 586 | 26 898 | 34 428 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 11 155 | 7563 | 40 337 | 37 444 | 32 586 | 26 898 | 34 428 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 100 048 | 110 898 | 113 757 | 89 364 | 74 902 | 71 039 | 72 179 |
| Aruandeaasta kasum | 12 850 | 2859 | −24 393 | −14 457 | −3863 | 1140 | −15 947 |
| Reservid ja muu omakapital | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 |
| Omakapital kokku | 115 654 | 116 513 | 92 120 | 77 663 | 73 795 | 74 935 | 58 988 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 195 474 | 186 768 | 166 242 | 200 562 | 215 252 | 264 715 | 235 912 |
| Ärikasum | 14 390 | 4163 | −22 879 | −12 733 | −959 | 3709 | −14 499 |
| EBITDA | 20 486 | 7981 | −15 277 | −1865 | 10 362 | 17 075 | 264 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 12 850 | 3336 | −24 393 | −14 457 | −3863 | 1140 | −15 947 |
| Aruande aasta kasum | 12 850 | 2859 | −24 393 | −14 457 | −3863 | 1140 | −15 947 |
| Tööjõukulud | 23 639 | 38 818 | 44 418 | 54 801 | 58 813 | 65 198 | 78 786 |
| Põhivara kulum | 6096 | 3818 | 7602 | 10 868 | 11 321 | 13 366 | 14 763 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 |
| Arvutuslik dividend | — | 2000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (13.03.2025–13.03.2025). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Istutustööd Kagu piirkonnas · Ida-Põlvamaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 47 250 € | 13.03.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: A.M. Raietööd OÜ
Ülevaade
A.M. Raietööd OÜ (registrikood 12146393) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2011. aastal ja on registris olnud 15 aastat. Registrijärgne asukoht: Himmaste küla, Põlva vald, Põlva maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala metsamajandust abistavad tegevused (EMTAK 02401). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101472553).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 235 912 €, mis on 10,9% vähem kui aasta varem (264 715 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 3,2% aastas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 15 947 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 3. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 5 (aasta varem 4). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 47 182 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 93 416 € ja omakapital 58 988 € (63,1% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 30 437 €, mis on 24,3% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 7. Tööjõumakse tasuti kvartalis 5573 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 660 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 25.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.