Osaühing RIKA MetsRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | — | 0 € |
| 2026 II kv | — | — | 0 € |
| 2025 IV kv | — | — | 295 € |
| 2025 III kv | — | 1 | 590 € |
| 2025 II kv | — | 1 | 782 € |
| 2025 I kv | — | 1 | 1036 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 46 759 | 48 392 | 33 139 | 47 374 | 54 743 | 70 980 | 76 611 |
| Põhivara kokku | 10 890 | 6628 | 2367 | 0 | 0 | 0 | 6122 |
| Vara kokku | 57 649 | 55 020 | 35 506 | 47 374 | 54 743 | 70 980 | 82 733 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 3735 | 7618 | 3341 | 3057 | 2362 | 1779 | 1956 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 3735 | 7618 | 3341 | 3057 | 2362 | 1779 | 1956 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 48 431 | 51 164 | 44 652 | 29 415 | 41 567 | 49 631 | 66 451 |
| Aruandeaasta kasum | 2733 | −6511 | −15 237 | 12 152 | 8063 | 16 820 | 11 576 |
| Reservid ja muu omakapital | 250 | 249 | 250 | 250 | 251 | 250 | 250 |
| Omakapital kokku | 53 914 | 47 402 | 32 165 | 44 317 | 52 381 | 69 201 | 80 777 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 14 305 | 9341 | 25 956 | 25 877 | 22 724 | 28 744 | 33 300 |
| Ärikasum | 2733 | −6513 | −15 239 | 12 151 | 8061 | 16 814 | 11 205 |
| EBITDA | 7259 | −2252 | −10 978 | 14 518 | 8061 | 16 814 | 12 813 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 2733 | −6511 | −15 237 | 12 152 | 8063 | 16 820 | 11 576 |
| Aruande aasta kasum | 2733 | −6511 | −15 237 | 12 152 | 8063 | 16 820 | 11 576 |
| Tööjõukulud | 0 | 5882 | 2884 | 4765 | 5814 | 6175 | 6508 |
| Põhivara kulum | 4526 | 4261 | 4261 | 2367 | 0 | 0 | 1608 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 96 € väärtuses, 1 hankijalt (31.08.2025–31.08.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Lumetõrje Häädemeeste valla teedel 2025-2028 · VI osa - Häädemeeste piirkond | Häädemeeste Vallavalitsus | 96 € | 31.08.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Osaühing RIKA Mets
Ülevaade
Osaühing RIKA Mets (registrikood 12227677) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2012. aastal ja on registris olnud 14 aastat. Registrijärgne asukoht: Paide linn, Järva maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala raamatupidamine, maksualane nõustamine (EMTAK 69202).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 33 300 €, mis on 15,9% rohkem kui aasta varem (28 744 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 15,1% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 11 576 € (34,8% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 33 300 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 82 733 € ja omakapital 80 777 € (97,6% varadest). Aruande tööjõukulude põhjal oli arvutuslik keskmine brutopalk umbes 410 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 02.07.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.