Kalme Kartul OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 38 271 € | 4 | 4614 € |
| 2026 II kv | 41 020 € | 3 | 4591 € |
| 2026 I kv | 33 974 € | 3 | 4373 € |
| 2025 IV kv | 34 051 € | 3 | 4245 € |
| 2025 III kv | 32 866 € | 3 | 3300 € |
| 2025 II kv | 36 004 € | 3 | 4320 € |
| 2025 I kv | 37 932 € | 2 | 3475 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 9606 | 9056 | 13 284 | 13 743 | 19 208 | 33 242 | 23 902 |
| Põhivara kokku | — | — | — | — | — | 3412 | 84 068 |
| Vara kokku | 9606 | 9056 | 13 284 | 13 743 | 19 208 | 36 654 | 107 970 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 4514 | 4514 | 4514 | 0 | 0 | 4749 | 23 054 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | 49 383 |
| Kohustised kokku | 4514 | 4514 | 4514 | 0 | 0 | 4749 | 72 437 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1486 | 2592 | 2042 | 6270 | 11 243 | 16 708 | 29 405 |
| Aruandeaasta kasum | 1106 | −550 | 4228 | 4973 | 5465 | 12 697 | 3628 |
| Omakapital kokku | 5092 | 4542 | 8770 | 13 743 | 19 208 | 31 905 | 35 533 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 89 296 | 80 859 | 66 115 | 100 658 | 105 683 | 126 945 | 136 505 |
| Ärikasum | 1106 | −550 | 4228 | 4973 | 5465 | 12 695 | 5138 |
| EBITDA | — | — | — | — | — | 12 783 | 11 396 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1106 | −550 | 4228 | 4973 | 5465 | 12 697 | 3628 |
| Aruande aasta kasum | 1106 | −550 | 4228 | 4973 | 5465 | 12 697 | 3628 |
| Tööjõukulud | 22 902 | 20 695 | 18 738 | 23 422 | 20 261 | 33 751 | 44 026 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — | — | 88 | 6258 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
3 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 65 769 € väärtuses, 1 hankijalt (03.09.2024–08.09.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Toiduainete ostmine Põltsamaa valla haridusasutustele 2026/2027 · OSA 7 Kartul | Põltsamaa Haldus | 18 150 € | 08.09.2026 |
| Toiduainete ostmine Põltsamaa valla haridusasutustele 2025/2026 · OSA 7 Kartul | Põltsamaa Haldus | 21 450 € | 26.08.2025 |
| Toiduainete ostmine Põltsamaa valla haridusasutustele 2024 · OSA 7 Kartul | Põltsamaa Haldus | 26 169 € | 03.09.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Kalme Kartul OÜ
Ülevaade
Kalme Kartul OÜ (registrikood 12243920) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2012. aastal ja on registris olnud 14 aastat. Registrijärgne asukoht: Adavere alevik, Põltsamaa vald, Jõgeva maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus (EMTAK 01131). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101523622).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 136 505 €, mis on 7,5% rohkem kui aasta varem (126 945 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 7,3% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 3628 € (2,7% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 6. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 3 (aasta varem 1). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 45 502 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 107 970 € ja omakapital 35 533 € (32,9% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 38 271 €, mis on 16,4% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 4. Tööjõumakse tasuti kvartalis 4614 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 870 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 09.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.