OÜ VeevaradRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2024Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 3629 € | 1 | 0 € |
| 2026 II kv | 275 € | 1 | 0 € |
| 2026 I kv | 1098 € | 1 | 0 € |
| 2025 IV kv | 5856 € | 1 | 0 € |
| 2025 III kv | 9930 € | 1 | 0 € |
| 2025 II kv | 7585 € | 1 | 0 € |
| 2025 I kv | 23 154 € | 1 | 0 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | 1307 | 319 | 299 | 7965 | 930 | 18 852 |
| Põhivara kokku | 71 971 | 75 172 | 70 872 | 74 526 | 66 446 | 63 496 |
| Vara kokku | 73 278 | 75 491 | 71 171 | 82 491 | 67 376 | 82 348 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | 11 364 | 5732 | 1046 | 1788 | 1804 | 885 |
| Pikaajalised kohustised | 16 009 | 13 334 | 21 646 | 24 936 | 24 936 | 30 813 |
| Kohustised kokku | 27 373 | 19 066 | 22 692 | 26 724 | 26 740 | 31 698 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 44 700 | 43 895 | 53 925 | 45 979 | 53 268 | 38 136 |
| Aruandeaasta kasum | −1295 | 10 029 | −7945 | 7288 | −15 132 | 10 014 |
| Omakapital kokku | 45 905 | 56 425 | 48 479 | 55 767 | 40 636 | 50 650 |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | 23 686 | 35 598 | 27 898 | 49 777 | 26 720 | 46 209 |
| Ärikasum | −1227 | 10 443 | −7945 | 7288 | −11 042 | 10 014 |
| EBITDA | 5548 | 19 243 | 1655 | 18 134 | 338 | 22 230 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −1295 | 10 029 | −7945 | 7288 | −15 132 | 10 014 |
| Aruande aasta kasum | −1295 | 10 029 | −7945 | 7288 | −15 132 | 10 014 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Põhivara kulum | 6775 | 8800 | 9600 | 10 846 | 11 380 | 12 216 |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 58 000 € väärtuses, 1 hankijalt (19.09.2024–19.09.2024).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Lumetõrje Saaremaa vallas · Imara | Saaremaa Vallavalitsus | 58 000 € | 19.09.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: OÜ Veevarad
Ülevaade
OÜ Veevarad (registrikood 12251204) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2012. aastal ja on registris olnud 14 aastat. Registrijärgne asukoht: Salme alevik, Saaremaa vald, Saare maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muud kaeve- ja mullatööd (EMTAK 43129). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101858151).
Majandustulemused
Majandusaastal 2024 oli müügitulu 46 209 €, mis on 72,9% rohkem kui aasta varem (26 720 €). Aastatel 2019–2024 on müügitulu kasvanud keskmiselt 14,3% aastas. Majandusaasta 2024 puhaskasum oli 10 014 € (21,7% müügitulust). Avaldatud 6 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 3. Majandusaastal 2024 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2024 lõpus oli bilansimaht 82 348 € ja omakapital 50 650 € (61,5% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 3629 €, mis on 63,5% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Tähelepanekud
Majandusaasta 2025 aruanne on tähtajaks esitamata.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2024) esitati 01.09.2025. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.