Matteron OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 106 383 € | 4 | 12 535 € |
| 2026 II kv | 32 268 € | 4 | 9605 € |
| 2026 I kv | 11 060 € | 3 | 9354 € |
| 2025 IV kv | 66 714 € | 3 | 9603 € |
| 2025 III kv | 21 697 € | 3 | 9133 € |
| 2025 II kv | 76 374 € | 3 | 8201 € |
| 2025 I kv | 50 032 € | 3 | 6367 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 20 299 € (15% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 136 537 | 127 028 | 155 277 | 152 600 | 211 916 | 435 676 | 255 032 |
| Põhivara kokku | 147 092 | 133 641 | 105 554 | 87 972 | 66 064 | 69 406 | 88 041 |
| Vara kokku | 283 629 | 260 669 | 260 831 | 240 572 | 277 980 | 505 082 | 343 073 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 49 416 | 48 744 | 70 696 | 72 483 | 56 255 | 58 881 | 42 213 |
| Pikaajalised kohustised | 27 868 | 24 865 | 15 680 | 9516 | 2894 | 310 000 | 201 980 |
| Kohustised kokku | 77 284 | 73 609 | 86 376 | 81 999 | 59 149 | 368 881 | 244 193 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 188 675 | 203 595 | 184 310 | 171 705 | 155 823 | 134 080 | 113 152 |
| Aruandeaasta kasum | 14 920 | −19 285 | −12 605 | −15 882 | 60 258 | −629 | −17 022 |
| Reservid ja muu omakapital | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 |
| Omakapital kokku | 206 345 | 187 060 | 174 455 | 158 573 | 218 831 | 136 201 | 98 880 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 240 660 | 142 610 | 208 221 | 242 790 | 315 758 | 259 136 | 222 950 |
| Ärikasum | 15 814 | −18 497 | −10 611 | −11 838 | 60 930 | 30 672 | 5291 |
| EBITDA | 41 304 | 7855 | 15 871 | 6831 | 76 181 | 46 241 | 21 758 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 14 920 | −19 285 | −12 605 | −15 882 | 60 258 | 19 871 | −11 296 |
| Aruande aasta kasum | 14 920 | −19 285 | −12 605 | −15 882 | 60 258 | −629 | −17 022 |
| Tööjõukulud | 63 493 | 32 166 | 43 612 | 51 113 | 58 847 | 68 851 | 78 977 |
| Põhivara kulum | 25 490 | 26 352 | 26 482 | 18 669 | 15 251 | 15 569 | 16 467 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 82 001 | 20 299 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
7 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 586 194 € väärtuses, 2 hankijalt (17.06.2024–11.06.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Kraavikaevetööd 2026 (Maa- ja Ruumiamet) · Raadi oja | Riigi Tugiteenuste Keskus | 25 568 € | 11.06.2026 |
| Riigi poolt korras hoitavate ühiseesvoolude uuendustööd (Maa- ja Ruumiamet) · Pale jõgi | Riigi Tugiteenuste Keskus | 60 667 € | 31.03.2026 |
| Riigi poolt korras hoitavate ühiseesvoolude uuendustööd (Maa- ja Ruumiamet) · Paasioja | Riigi Tugiteenuste Keskus | 88 192 € | 31.03.2026 |
| Riigi poolt korras hoitavate ühiseesvoolude uuendustööd (Maa- ja Ruumiamet) · Neitsi oja | Riigi Tugiteenuste Keskus | 61 560 € | 31.03.2026 |
| Riigi poolt korras hoitavate ühiseesvoolude uuendustööd (Maa- ja Ruumiamet) · Lõhavere oja | Riigi Tugiteenuste Keskus | 49 178 € | 31.03.2026 |
| Riigi poolt korras hoitavate ühiseesvoolude uuendustööd (Maa- ja Ruumiamet) · Suurpalu peakraav | Riigi Tugiteenuste Keskus | 113 541 € | 31.03.2026 |
| Kraavikaevetööd 2025, Karioja (III piiratud hankemenetlus) | Riigi Tugiteenuste Keskus | 14 968 € | 04.09.2025 |
| Kraavikaevetööd 2025 (II piiratud hankemenetlus) · Kuigatsi oja | Riigi Tugiteenuste Keskus | 2379 € | 02.07.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Matteron OÜ
Ülevaade
Matteron OÜ (registrikood 12260663) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2012. aastal ja on registris olnud 14 aastat. Registrijärgne asukoht: Karksi-Nuia linn, Mulgi vald, Viljandi maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muud kaeve- ja mullatööd (EMTAK 43129). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101576763).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 222 950 €, mis on 14,0% vähem kui aasta varem (259 136 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 1,3% aastas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 17 022 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 2. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 3 (aasta varem 2). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 74 317 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 343 073 € ja omakapital 98 880 € (28,8% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 106 383 €, mis on 390% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 4. Tööjõumakse tasuti kvartalis 12 535 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1990 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 17.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.