Raja Ehitus OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2024Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 28 760 € | 1 | 1289 € |
| 2026 II kv | 36 217 € | 1 | 1289 € |
| 2026 I kv | 29 492 € | 1 | 1289 € |
| 2025 IV kv | 26 905 € | 1 | 1289 € |
| 2025 III kv | 3035 € | 1 | 1336 € |
| 2025 II kv | 4095 € | 1 | 1336 € |
| 2025 I kv | 2186 € | 1 | 891 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | 29 941 | 26 280 | 70 533 | 39 027 | 35 170 | 34 592 |
| Põhivara kokku | — | 4750 | 3943 | 31 438 | 34 480 | 30 617 |
| Vara kokku | 29 941 | 31 030 | 74 476 | 70 465 | 69 650 | 65 209 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | 4255 | 15 145 | 50 191 | 46 291 | 60 262 | 61 255 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 4255 | 15 145 | 50 191 | 46 291 | 60 262 | 61 255 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 7472 | 15 186 | 5385 | 10 701 | 13 674 | −1113 |
| Aruandeaasta kasum | 7714 | −9802 | 8400 | 2973 | −14 786 | −5433 |
| Reservid ja muu omakapital | 8000 | 8001 | 8000 | 8000 | 8000 | 8000 |
| Omakapital kokku | 25 686 | 15 885 | 24 285 | 24 174 | 9388 | 3954 |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | 38 274 | 44 440 | 62 556 | 102 204 | 68 071 | 46 940 |
| Ärikasum | 7714 | −9802 | 8400 | 2989 | −14 775 | −5427 |
| EBITDA | 7714 | −8852 | 9208 | 4810 | −10 546 | −1164 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 7714 | −9802 | 8400 | 2991 | −14 775 | −5427 |
| Aruande aasta kasum | 7714 | −9802 | 8400 | 2973 | −14 786 | −5433 |
| Tööjõukulud | 7288 | 15 063 | 4961 | 12 872 | 21 201 | 3591 |
| Põhivara kulum | 0 | 950 | 808 | 1821 | 4229 | 4263 |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 3084 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused2 probleemi3 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 17 024 € väärtuses, 1 hankijalt (05.05.2025–05.05.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Jõgeva Allika kodu remonttööd | AS HOOLEKANDETEENUSED | 17 024 € | 05.05.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Raja Ehitus OÜ
Ülevaade
Raja Ehitus OÜ (registrikood 12267174) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2012. aastal ja on registris olnud 14 aastat. Registrijärgne asukoht: Vaimastvere küla, Jõgeva vald, Jõgeva maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101567400).
Majandustulemused
Majandusaastal 2024 oli müügitulu 46 940 €, mis on 31,0% vähem kui aasta varem (68 071 €). Aastatel 2019–2024 on müügitulu kasvanud keskmiselt 4,2% aastas. Majandusaasta 2024 lõppes kahjumiga 5433 €. Avaldatud 6 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 3. Majandusaastal 2024 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 46 940 €. Majandusaasta 2024 lõpus oli bilansimaht 65 209 € ja omakapital 3954 € (6,1% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 28 760 €, mis on 848% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1289 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 940 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Tähelepanekud
Majandusaasta 2025 aruanne on tähtajaks esitamata.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2024) esitati 10.07.2025. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.