RAK Ehitused OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 48 183 € | 1 | 6860 € |
| 2026 II kv | 53 382 € | 2 | 8837 € |
| 2026 I kv | 33 751 € | 2 | 7204 € |
| 2025 IV kv | 35 269 € | 2 | 10 013 € |
| 2025 III kv | 50 759 € | 2 | 9138 € |
| 2025 II kv | 38 272 € | 3 | 9434 € |
| 2025 I kv | 45 591 € | 3 | 10 046 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 31 119 | 21 105 | 17 859 | 36 463 | 36 841 | 30 054 | 24 824 |
| Põhivara kokku | 1541 | 5737 | 6227 | 3906 | 10 314 | 10 666 | 11 339 |
| Vara kokku | 32 660 | 26 842 | 24 086 | 40 369 | 47 155 | 40 720 | 36 163 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 28 367 | 16 163 | 17 256 | 27 337 | 28 251 | 25 224 | 21 430 |
| Pikaajalised kohustised | 1192 | 0 | 0 | 0 | 5003 | 3690 | 2257 |
| Kohustised kokku | 29 559 | 16 163 | 17 256 | 27 337 | 33 254 | 28 914 | 23 687 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | −3727 | 537 | 8179 | 4358 | 10 532 | 11 194 | 9306 |
| Aruandeaasta kasum | 4328 | 7642 | −3849 | 6174 | 869 | −1888 | 670 |
| Omakapital kokku | 3101 | 10 679 | 6830 | 13 032 | 13 901 | 11 806 | 12 476 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 154 151 | 177 656 | 136 132 | 199 331 | 294 963 | 225 621 | 173 561 |
| Ärikasum | 6068 | 9179 | −2246 | 7597 | 1484 | −1177 | 1125 |
| EBITDA | 6485 | 9880 | −187 | 9918 | 4572 | 2402 | 5258 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 4328 | 7642 | −3849 | 6174 | 869 | −1888 | 670 |
| Aruande aasta kasum | 4328 | 7642 | −3849 | 6174 | 869 | −1888 | 670 |
| Tööjõukulud | 49 889 | 54 410 | 60 745 | 90 959 | 104 186 | 94 437 | 82 169 |
| Põhivara kulum | 417 | 701 | 2059 | 2321 | 3088 | 3579 | 4133 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 3 | 3 | 4 | 5 | 5 | 4 | 3 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
2 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 70 984 € väärtuses, 2 hankijalt (01.02.2024–06.05.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Reiu veehaarde puurkaevude konserveerimine | aktsiaselts PÄRNU VESI | 30 000 € | 06.05.2026 |
| Märjamaal Tehnika 11 tualettide remont | Märjamaa Vallavalitsus | 40 984 € | 01.02.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: RAK Ehitused OÜ
Ülevaade
RAK Ehitused OÜ (registrikood 12294159) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2012. aastal ja on registris olnud 14 aastat. Registrijärgne asukoht: Leibre küla, Märjamaa vald, Rapla maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101581363).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 173 561 €, mis on 23,1% vähem kui aasta varem (225 621 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 2,0% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 670 € (0,4% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 3 (aasta varem 4). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 57 854 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 36 163 € ja omakapital 12 476 € (34,5% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 48 183 €, mis on 5,1% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 6860 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 4110 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 28.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.