Harvest OÜRegistrisse kantud

12324400OsaühingAsutatud 2012

Majandusnäitajad

213 725 €+45,9%
Käive 2025
+19,0%
Keskmine kasv aastas 2019–2025
0100 tuh200 tuh300 tuh2019202020212022202320242025

Suhtarvud

2025
Bilansi struktuur
KäibevaraPõhivaraKohustisedOmakapital
050 tuh100 tuh150 tuh2019202020212022202320242025
Kvartaalsed näitajad
KvartalKäiveTöötajate arvTööjõumaksud
2026 III kv36 020 €11476 €
2026 II kv119 106 €11921 €
2026 I kv65 500 €11832 €
2025 IV kv87 317 €11656 €
2025 III kv32 674 €12241 €
2025 II kv37 262 €22241 €
2025 I kv52 547 €22396 €

Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.

Dividendid

arvutuslik
2025

Dividendideks jaotatud 9550 € (25% jaotatavast kasumist).

Ajalugu
20259550 €
20247336 €
202311 853 €
202211 723 €
202111 864 €
20208857 €

Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.

Aruannete koondnäitajad2019–2025
2019202020212022202320242025
Bilanss — vara
Käibevara kokku749310 84715 711769728 71313 14819 503
Põhivara kokku52 62240 85828 84551 62045 224113 530111 076
Vara kokku60 11551 70544 55659 31773 937126 678130 579
Bilanss — kohustised ja omakapital
Lühiajalised kohustised650959887710576712 53817 25425 231
Pikaajalised kohustised20 49815 63811 66434 19319 48568 35745 799
Kohustised kokku27 00721 62619 37439 96032 02385 61171 030
Osakapital2500250025002500250025002500
Eelmiste perioodide jaotamata kasum20 82921 75115 71510 959500432 07829 017
Aruandeaasta kasum977958286967589834 410648928 032
Omakapital kokku33 10830 07925 18219 35741 91441 06759 549
Kasumiaruanne
Müügitulu75 25766 12373 87585 953132 869146 487213 725
Ärikasum11 68779719949934238 27610 58534 335
EBITDA24 61621 33523 76218 56741 76818 07936 789
Kasum enne tulumaksustamist11 43777609230794036 436774230 726
Aruande aasta kasum977958286967589834 410648928 032
Tööjõukulud19 44013 06113 06712 77412 38724 55023 288
Põhivara kulum12 92913 36413 8139225349274942454
Muud näitajad
Töötajaid1111111
Arvutuslik dividend—885711 86411 72311 85373369550

Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.

Riskid ja kohustusedKõik korras
Registri staatus
Registrisse kantud
Äriregister
Maksuvõlg
Puudub
EMTA maksuvõlglaste nimekiri
Täitemenetlus ja ametlikud teadaanded
Puudub
Ametlikud Teadaanded
Aruannete esitamine
3/3 esitatud
Kõik tähtaegselt
Äriregister · 2023–2025
Osade pandid ja käsutuskeelud
Puudub
Äriregister

Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.

Seoste graaf
100%Harvest OÜKristo Prükk
EttevõteIsikOsanikMuu rollLisaseos

Riigihanked

11 lepingut

Riigihangetest võidetud lepinguid 64 797 € väärtuses, 3 hankijalt (20.02.2024–13.07.2026). Lisaks 8 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).

HangeHankijaSummaSõlmitud
Pauska ja Kullenga seemla maapinna puhastamine · Kullenga seemla maapinna puhastamineRiigimetsa Majandamise Keskus29 980 €13.07.2026
Pauska ja Kullenga seemla maapinna puhastamine · Pauska seemla maapinna puhastamineRiigimetsa Majandamise Keskus23 984 €13.07.2026
AS Emajõe Veevärk haljasalade niitmine 2026-2027 · Piirkond 3 (Kastre piirkond)AS Emajõe Veevärk8738 €13.05.2026
Raietööde tellimine (I piiratud hankemenetlus)Riigi Tugiteenuste Keskus2095 €21.04.2026
Istutustööd Kagu piirkonnas 2026-2027 · Põhja - PõlvamaaRiigimetsa Majandamise Keskuskuni 132 678 €02.04.2026
Istutustööd Kagu piirkonnas 2026-2027 · Ida-PõlvamaaRiigimetsa Majandamise Keskuskuni 221 130 €02.04.2026
Istutustööd Kagu piirkonnas 2026-2027 · Lõuna - TartumaaRiigimetsa Majandamise Keskuskuni 44 226 €02.04.2026
Arboristitööd 2026-2028Riigimetsa Majandamise Keskuskuni 500 000 €20.01.2026

Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked

Majandusaasta aruandedPDF, XBRL

Laen aruannete nimekirja…

Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.

Kokkuvõte: Harvest OÜ

Ülevaade

Harvest OÜ (registrikood 12324400) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2012. aastal ja on registris olnud 14 aastat. Registrijärgne asukoht: Tartu linn, Tartu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad (EMTAK 02101). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101685751).

Majandustulemused

Majandusaastal 2025 oli müügitulu 213 725 €, mis on 45,9% rohkem kui aasta varem (146 487 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 19,0% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 28 032 € (13,1% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 213 725 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 130 579 € ja omakapital 59 549 € (45,6% varadest).

Värskeimad kvartalinäitajad

Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 36 020 €, mis on 10,2% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1476 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1050 € kuus.

Juhtimine ja omanikud

Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.

Andmete allikad ja värskus

Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.

Seotud ettevõtted