Erdium Ehitus OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 80 026 € | 1 | 3142 € |
| 2026 II kv | 75 441 € | 2 | 3249 € |
| 2026 I kv | 34 640 € | 2 | 4251 € |
| 2025 IV kv | 31 962 € | 3 | 3467 € |
| 2025 III kv | 34 218 € | 2 | 3194 € |
| 2025 II kv | 17 982 € | 2 | 3176 € |
| 2025 I kv | 46 729 € | 2 | 3201 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 56 499 | 82 260 | 121 476 | 168 822 | 176 181 | 144 479 | 130 198 |
| Põhivara kokku | 6141 | 4406 | 23 469 | 19 106 | 50 815 | 69 850 | 64 207 |
| Vara kokku | 62 640 | 86 666 | 144 945 | 187 928 | 226 996 | 214 329 | 194 405 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 21 313 | 21 335 | 33 293 | 30 026 | 31 933 | 28 943 | 14 220 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 21 313 | 21 335 | 33 293 | 30 026 | 31 933 | 28 943 | 14 220 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 31 699 | 38 827 | 62 831 | 109 152 | 155 402 | 192 563 | 182 886 |
| Aruandeaasta kasum | 7128 | 24 004 | 46 321 | 46 250 | 37 161 | −11 318 | −5201 |
| Reservid ja muu omakapital | — | — | — | — | — | 1641 | — |
| Omakapital kokku | 41 327 | 65 331 | 111 652 | 157 902 | 195 063 | 185 386 | 180 185 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 155 882 | 163 188 | 188 444 | 230 970 | 339 811 | 230 575 | 133 535 |
| Ärikasum | 7254 | 24 182 | 46 425 | 46 278 | 37 157 | −11 324 | −5206 |
| EBITDA | 8682 | 25 917 | 48 735 | 50 641 | 44 799 | −4659 | 437 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 7128 | 24 004 | 46 321 | 46 250 | 37 161 | −11 318 | −5201 |
| Aruande aasta kasum | 7128 | 24 004 | 46 321 | 46 250 | 37 161 | −11 318 | −5201 |
| Tööjõukulud | 18 159 | 17 412 | 15 433 | 19 816 | 33 944 | 32 897 | 34 741 |
| Põhivara kulum | 1428 | 1735 | 2310 | 4363 | 7642 | 6665 | 5643 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
2 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 54 849 € väärtuses, 1 hankijalt (05.09.2023–05.09.2023).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Eluruumide korrastamine · Saue vallas Maidla külas aadressil Haraka tee 2-3 ja Laagri alevikus Nõlvaku 9a eluruumide 1 ja 4 ehitus- ja remonttööd | Saue Vallavarahaldus | 7657 € | 05.09.2023 |
| Eluruumide korrastamine · Saue vallas Haiba külas aadressil Riisipere tee 19 asuvate eluruumide ümberkohandamise ehitus- ja remonttööd | Saue Vallavarahaldus | 47 192 € | 05.09.2023 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Erdium Ehitus OÜ
Ülevaade
Erdium Ehitus OÜ (registrikood 12358480) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2012. aastal ja on registris olnud 14 aastat. Registrijärgne asukoht: Pällu küla, Saue vald, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine (EMTAK 43351). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101599520).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 133 535 €, mis on 42,1% vähem kui aasta varem (230 575 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 2,5% aastas. See on ettevõtte väikseim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 5201 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 2. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 66 768 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 194 405 € ja omakapital 180 185 € (92,7% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 80 026 €, mis on 134% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 3142 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 2000 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 29.07.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.